Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok ugy, hogy beszélgetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ugy, hogy beszélgetettek egy emberel és iszonyatosan nagy vonzódást éreztetek egy végülis idegen ember iránt?

Figyelt kérdés
Én ebben a cipőben járok,tudok az illetőről sokmindent,igazából most találkoztam igy közelebbről vele.Elötte nem láttam.Honnan tudjam nem vagyok neki közömbös?Sajnos van köztünk jelentős kor külömbség is az erősebb nem javára.
2010. nov. 3. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat így kezdődik, nem ???
2010. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már találkoztatok, akkor észre kell venned, hogy bejössz-e neki. Megbeszéltetek újabb találkozót?
2010. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő egy szerelő ezért jött hozzám szerelni.
2010. nov. 3. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted ki a szavaiból, hogy bármi továbbit is szeretne tőled, akkor kár agyalnod rajta.
2010. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, velem is ez történt, pontosan pár hete és szintén egy szerelővel. Érdekes az egész, tényleg először látod életedben és még ha nem is tetszik különösebben az illető, de mégis valahogy vonzódsz hozzá :D nehéz körülírni, de szerintem hasonló cipőben járunk.
2010. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!