Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fogdostak már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fogdostak már meg titeket valahol? Utcán, tömegközlekedésen, vagy bárhol? Értem itt azt, hogy idegen ember. Lett valami következménye? Feljelentés, vagy esetleg megütöttétek a férfit.

Figyelt kérdés
Kort is kérnék.

#magány #gyűlölet #társekeresési probléma
2018. júl. 28. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Többször is előfordult már velem,mindig a BKV járatain taperolgattak. Ha elértem, én automatikusan pofon vágtam az illetőt (ez most nem a sztori színezése miatt írom, tényleg). De amúgy ezek a kis szemetek rafináltak, a gyakorlottabb pasik leszálláskor dörgölőznek,markolásznak. Nyilván, nem futok utánuk. Felnőtt fejjel már nem ráz meg a dolog, de azért tiniként ez tényleg nagyon meg tudja viselni az embert.


Szerintem amúgy esélytelen feljelenteni az ilyen zaklatókat, senki nem fogja visszatartani őket, amíg a rendőr kiér.

29N

2018. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, sajnos. Engem már az is ki tud akasztani, ha csorgó nyállal kidülledt szemekkel bámulnak, de az még mindig a jobbik eset... Tömegközlekedésen többször is előfordult már velem, hogy megfogdostak. Például nagyon tipikus "módszer" mikor leülnek melléd és elkezdik simogatni a combodat, gyúrogatják, csipkedik, nyúlkálnak stb. Mikor vezetni tanultam, akkor az oktatómnak is ez volt a mániája, hogy átnyúlt és a combomat fogdosta és az a durva, hogy az összes barátnőm/lány ismerősöm ilyeneket mesélt, szóval oktatóknál sem ritka. Ami megint gyakori "módszer", az az, hogy melléd állnak és így hozzád dörgölik magukat stb., hát ilyenben is volt már részem és kb. a hányinger kerülgetett. Viszont olyan is volt már, hogy szoknyában buszoztam és egy mellettem álló férfi elkezdte felhajtogatni, húzogatni a szoknyámat és benyúlkálni alá. Ha nagy ritkán elmegyek a barátaimmal buliba, akkor is tuti letaperol valaki és már leszoktam róla, hogy szoknyában/ruhában menjek, mert csomószor kiszaggatták a harisnyámat és ugyanúgy emelgetik, húzogatják a szoknyámat.


Én nem vagyok agresszív és naivan még hiszek benne, hogy mindent meg lehet oldani értelmes emberek módjára (bár szerintem, aki így viselkedik mint ahogyan a példa mutatja, azok nem azok...), ezért ha észreveszem, hogy fogdosnak, akkor először szólok és megkérem őket, hogy hagyják abba. Ha pedig folytatják, akkor már erélyesebben, hangosabban szólok vagy akkor akár már meg is ütöm őket (elég bénán és ahol éppen sikerül, mert nem szoktam verekedni és nem tudom hogyan kell, de attól még úgy gondolom, hogy van benne valami jelzésértékű és ez a legőszintébb reakcióm). Az a szomorú, hogy valaki még ilyenkor sem veszi észre magát és röhög, hogy "jajj milyen kis harcias", "kéreti magát", meg azt hiszi, hogy ez egy milyen vicces és jópofa dolog, hogy másokat molesztál.... Undorító. Ha pedig szerencsém van, akkor pont van ott valaki, aki segít. Már ilyen is történt többször, hogy egy közelben ülő/álló férfi odajött és elrángatta onnan az illetőt, mert látta, hogy mit művel. Ennek nagyon szoktam örülni, mert akkor legalább nem nekem kell kardoskodnom az illetővel. Egyébként nagyon rossz és nagyon nehéz reagálni, mert szerintem borzasztó megalázó az egész helyzet és az ember hirtelen azt sem tudja, hogy mit mondjon/mit csináljon, illetve sokszor tényleg max. kiröhögik.

2018. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!