Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igazam van? (garancia)

Igazam van? (garancia)

Figyelt kérdés

10 napja vettem egy laptopot de nem csatlakozik a netre pár napja. Ma visszavittem, nem sikerült megcsinálniuk. Azt mondták kicserélik. Eddig oké.

Mondtam hogy rátelepíttetem a Windowst 12 ezerért. Azt mondták hogy azzal nem tudnak mit csinálni.

Igazam van ha azt is meg szeretném hogy térítsék?

Nem az én hibámból lett baja a gépnek.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. nov. 9. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs... ami az ő felelősségük az a laptop. Arról adtak számlát.
2018. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs! Ugyanis ha eredeti win,akkor a Microsoft oldaláról csak leszeded ės mivel regisztráltad a hardvert ugyanazzal a kulcsal aktivalódik ingyen! Csakhogy a win10 nem 12 ezer. Szal csak valami kalóz kulcs. Ok azzal is megoldható de nem legalisan. Azaz azt te buktad!
2018. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ha elhasználtam egy dlc-t ps re akkor ha elromlik a ps a játékot is fizessék ki? A nagy l szt!
2018. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért nekem kell ráfizetni azért mert rossz a gép amit vettem?
2018. nov. 9. 15:18
 5/13 A kérdező kommentje:
De amikor megvettem nem volt rajta Windows!
2018. nov. 9. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nekem kell ráfizetni azért mert rossz a gép amit vettem?"

Mert a windows-t rásumákoltattad. Na ezt ők nem hajlandók finanszírozni. Ha megvetted vóna, bármikor újratelepítheted. Te választottad a sumákolást, most viseld a következményeit. Ez nem az eladó sara, teljesen igazuk van!

2018. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

"De amikor megvettem nem volt rajta Windows!"

Most sem lesz. Szóval eredeti állapotban kapod vissza, szavad nem lehet...

2018. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De nem én raktam rá, hanem szerelő.
2018. nov. 9. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vegyél feltelepített windowsos gépet, ne trükközz, s nem lesz ilyen probléma.
2018. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És azért lehet panaszkodni hogy 3 napig nem tudtam használni a gépet. Nyilván azért vettem mert szükség lenne rá, ráadásul most még egy 3-4 napig tuti nem lesz másik.
2018. nov. 9. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!