Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolai rendezvény elmulasztása?

Iskolai rendezvény elmulasztása?

Figyelt kérdés
Mostanában így is lelki problémáim vannak, legszívesebben egyedül szeretek lenni és csak gondolkodni. Az alsósokat kötelezték (alsós vagyok) , hogy jelenjenek meg a szalagtűzőn, viszont én nem jelentem meg, mivel egyedül szerettem volna lenni és erre csak a hétvége alkalmas. Valószínű, hogy bajba kerülök emiatt, mert kaptam egy hívást, hogy az igazgatóiba hivatnak következőleg. Valaki valamilyen jogi dologgal, tudna segíteni, hogy hogyan mentsem ki magam a következmények alól? Vállalom a felelősséget, ugyanakkor a problémáimat nem fogják tudni megérteni.
2018. okt. 20. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.
2018. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Attól még hogy magánéleti problémáid vannak, léteznek kötelezettségeid is az életben. És nem hiszem, hogy egy pár órás esemény annyira sok gondolkodós időt elvett volna. Tudod, egy felnőtt ember sem teheti meg, hogy nem megy be dolgozni csak mert otthon magánéleti gondja van.
2018. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Hát ezért vélhetően nagyon meg fognak verni. Nekem azért verte ki a tanár egy fogam mert véletlenül felborítottam egy szemléltető eszközt, egy virágot. Majd utána borogasd magad.
2018. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az már nincs, hogy a szülő három napot igazolhat?
2018. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szombaton volt? Ha nem munkanap, akkor nem kötelezhetnek a megjelenésre.
2018. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem kötelezhetik, csak nagyon megverik.
2018. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szóhasználatod és mondatszerkesztésed alapján kizárt hogy alsós vagy.

Talán alsós pedagógus.

Akkor viszont ajánlanám a pályamódosítást!

2018. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!