Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kell mondanom a bíroságon...

Mit kell mondanom a bíroságon hogyan járok el jól?

Figyelt kérdés

Tehát a történet a következő anyám össze jött egy agreszív hajléktalannal aki verte az öcsémet és anyámat is!


Anyám kiskoru veszélyeztetése miatt van beisézve én meg tanunak 18 éves vagyon az ügy 2016 ban történt öcsémet bántalmazta az iskola feljelentést tett mert az öcsém elmondott a tanároknak mindent!


Nekem igazaból semmi közöm az egészhez miert idézett be engem a bíroság tanunak mit kell mondjak segítsetek kérlek aki valamot tud!


Ki milyen büntetésre számíthat ?

anyám kiskoru veszélyeztetése miatt az az agreszív állat gyermekbantalmazás sulyos testi sértés ...


Én meg vagyok a tanu nem öcsémet kelett volna beidézniük ? 15 éves ! Köszi aki tud valamit !


2018. szept. 26. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az igazat mondjad, úgyis kiderül, ha hazudsz, és akkor te is bajba kerülsz hamis tanuzás miatt.
2018. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is ott laktál, téged is megkérdeznek. Egyszerű dolgod lesz, válaszolnod kell a feltett kérdésekre. Elmondod mire emlékszel, a többivel ne foglalkozz.
2018. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én erre nem mondanám h Anya, ennyire kell vki az ágyba a nőknek,h már a verekedő hajléktalan is jó lesz? Hát remélem leültetik mindkettőt,nektek csak jobb lesz..
2018. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag az igazsgot mondd el, és ne hallgass el belőle semmit. Akkor jársz el jól.
2018. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm szépen!

Anyánk sajnos ilyen ez van ! Én nem kerülhetek bajba semmi szín alatt hisszem akkor 16 voltam most multam 18 most idéznek be a bíroságra normálisak ? :O

2018. szept. 26. 18:35
 6/13 A kérdező kommentje:
nem az öcsémet kelett volna tanunak miert pomt engem nekem nem volt közöm hozzá ! :O én felek ettől az egesztől
2018. szept. 26. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz,itt egy igazi bűnős van az Anyukátok, nem is a hajléktalan, az csak tünet..
2018. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én a haveromhoz koltoztem ez miatt tudom de mit kell mondjak mit kerdezhetnek ?
2018. szept. 26. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat kell mondanod, ennyi. Természetes, hogy beidéznek tanúnak, hiszen ismered a szereplőket, láthattál/hallhattál dolgokat stb.
2018. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogják kérdezni, így azt kell majd elmondanod, hogy tapasztaltad-e, hogy a hapsi bántalmazta anyádat és az öcsédet. Mit láttál, mit hallottál.

Úgyhogy szerintem írd össze az eseteket, nagyjábóli időpontokkal (pl. 2016. május vége felé egy este ez és ez történt), így remélhetőleg semmi nem fog kimaradni.

Szerintem az öcsédet is meghallgatják - de lehet, hogy őt már pszichológus kikérdezte, megvizsgálta. Ha beidézik, akkor őt nem csak tanúként lehet, hanem sértettként is.

Nem kell izgulnod, és nincs mitől félned.

2018. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!