Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nyáron szexeltem egy 17...

A nyáron szexeltem egy 17 éves lánnyal 20 évesen. Törvényes volt az aktus? Semmi kényszer, beleegyezés alapján történbt egy buliban.20f

Figyelt kérdés
egyik chaten ezt leírtam mire egy okostojáés moderátor azt közölte, hogy menti a beszélgetést és továbbküldi az üzemeltetőknek... most komolyan feljelenthetnek emiatt?
2018. szept. 11. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
keress rá a netjogtárban az ide vágó törvényre (google: netjogtar kiskorú szexuális kapcsolat törvény) és olvasd el!
2018. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
14 év a beleegyezési korhatár. Nem kerülsz bajba, ne aggódj!
2018. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Beleegyezési korhatár


Szexelhettek orrba-szájba, ha úgy akarjátok

2018. szept. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Ha bele egyezett semmi gond, ha teherbe is esett akkor viszont,

1. kezdj el megbarátkozni az apjával, addíg míg agyon nem ver.

2. kezd el dolgozni, és gondoskodni a kölködről, persze számolhatsz úgy is hogy fizetésed 33%-t levonják gyerektartásba.

2018. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megnézem hogy ver apuci össze engem 5 év kravmagázás után, középhaladó szinten :D
2018. szept. 11. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:
14 év a beleegyezési korhatár. Ha kölcsönös beleegyezéssel történt az aktus, akkor minden rendben. Akár ideális korkülönbség is lehet a korotokban. Semmi gond ezzel.
2018. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tessék, csak hogy legközelebb fejből tudd, melyik jogszabály melyik paragrafusát kell az arcukba tolni:


BTK


Szexuális visszaélés


198. § (1) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez, vagy ilyen személyt arra bír rá, hogy mással szexuális cselekményt végezzen, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személyt arra törekszik rábírni, hogy vele vagy mással szexuális cselekményt végezzen, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

...

(4) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét betöltött, de tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.



Csak ki ne találja a kishölgy idő közben, hogy nem is volt annyira beleegyezéses. :) Sok a #meetoo mostanában.

2018. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A kravmaga egy gyökérség. Kamu pajeszos bunyó az egész.

Foglalkoztam harcművészettel, tudom mi az ami kamu és mi az ami tényleg működik. Nem hiába nincsen semmilyen verseny kravmagából, míg taekwondoból és boxból viszont meg igen, mert azok tényleg működnek.

2018. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
teljesen legális volt. Akkor lenne probléma ha 14 év alatti lett volna a csaj
2018. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hol érdekelne engem, hogy mióta Krav maga-l, ha az Én lányommal tetted volna már nyakig állnál betonba a Duna fenekén, és hidd el elég hűvös van odalenn ilyentájt.

-Szóval, öltözz fel melegen.

2018. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!