Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi órája lehet egy középis...

Mennyi órája lehet egy középiskolásnak naponta?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el hogy nincs rá szabály.

A gyerekem egy nap 0.-ban kezd, 12.-ben végez. (10. lyukas) Ez 12, de én inkább 13 órának mondanám, hisz lyukas órában még az udvarra sem mehetnek ki, nemhogy iskolán kívülre boltba vagy valahova.


Elsősorban válasz érdekel a kérdésre, írhatsz véleményt is hogy milyen sz@r iskola, váltsatok stb, csak azzal nem jutok előre, meg a legközelebbi suli (szak) másik városban van.


2018. szept. 4. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

"Mennyi órája lehet egy középiskolásnak naponta?"


Nem elég sok.

2018. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
59%

Nálunk is így volt, heti több alkalommal is 12-13 óra. A legkevesebb 7 óra volt, pénteken (művészeti suli).

Bár mi kimehettünk, de szerintem ezt az óraszámot nem tiltják, hiszen akkor nem lehetne.

Egyébként bele lehet szokni

2018. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
24, mint mindenki másnak. Egyedül a gépkocsivezetőnek lehet 30, neki is csak négy kézben, ha egyedül tolja nála sem haladhatja meg a 24 et, mert az már bírságos.
2018. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De emberek.. Többet van az iskolában mint én dolgozni?
2018. szept. 4. 15:09
 5/19 Libers Pertz ***** válasza:
9%
Igen! Legalább nem lesz olyan sötét, mint a legtöbb mai fiatal.
2018. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 October15 ***** válasza:
39%
5.: Ja szinte látom ahogy I. Viktor szánt szándékkal kitermeli az értelmiséget aki aztán nem engedelmeskedik neki... :D
2018. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező szerintem örülj neki hogy nem sofőrnek ment a kölköd. Mit kezdene a napi 30 órával, leszopná magát?
2018. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam elit gimnáziumba jár és sosem volt jellemző, hogy napi 7 óránál több lett volna neki. Az idei évben heti négyszer van 7 és egyszer 6 órája.
2018. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Vajon miért van a finn fiataloknak (a legjobb és legeredményesebb iskolrendszerbe járóknak) napi négy órájuk? Rejtély. Nekünk meg 7-12, de a valaszoloknak persze az se elég. Legalább nem lesz annyi sötét, ugyebár.
2018. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%

#9 attól függ, milyen szempontok szerint rangsoroljuk az oktatási rendszereket....


Amugy akkora kamuk ezek, hogy 10+ órája van valakinek.

2018. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!