Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudom megnézni, hogy hány...

Hol tudom megnézni, hogy hány és pontosan milyen bűncselekményért ítéltek el embereket?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 06:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Mégis miért lenne minden ember, legfőképp én miért is vagyok veszélyes a társadalomra?"

Ne érts félre, a súlyos bűncselekményt elkövető emberekről nekem is megvan a véleményem.

Azonban bárki követhet el bűncselekményt. Még akár te is. Lehet, hogy egyszer annyira ki leszel borulva, hogy hirtelen felindulásból úgy megütsz valakit, hogy meghal. Akkor te is gyilkos leszel!

2018. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Mégis miért lenne minden ember, legfőképp én miért is vagyok veszélyes a társadalomra?"


Én nem ezt írtam, mint ahogy te sem korábban.


"A másik, leülte a gyilkosságért a 20 évet jaj most már minden rendben?"


Igen. Ha annyira súlyos a bűncselekmény, akkor nem kell 20 év után sem kiengedni.

2018. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik, hogy nem kell kiengedni őket. Kiengedik őket... Lásd Marian Cozma gyilkosai.
2018. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem vitázni akarok de akkor is azt írtad.


"Minden ember, te is potenciálisan veszélyes vagy a társadalomra."


Ott van pár hozzászólással feljebb. Ezt én akkor is kikérem saját és minden tisztes ember nevében. Azért milliók élik le úgy az életüket, hogy nem kerülnek összetűzésbe a törvénnyel.

2018. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!