Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van okom félni?

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Az ugy tomoren:egy regi nemkozeli ismerosom kb 2-3 eve kuldott nekem 1-2 kepet a felesegerol amik most kikerultek a net egyik szennyoldalára.

Az uggyel kapcsolatban feljelentest tettek ismeretlen tettes ellen illetve engem is megemlitettek az uggyel kapcsolatban mint kepet elmeletileg tulajdonlo szemelyt allitolag gyanusitas nelkul. Van mitol felnem?



2018. júl. 25. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért tetted ki a netre a képet?
2018. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem raktam ki a netre a kepet... teny hogy osszevesztunk a kepek kuldese utan 1-2 nappal, de ennek legalabb 2 eve, sehova nem raktam fel. Illetve nemhiszem hogy csak nekem kuldozgette volna ezeket a kepeket
2018. júl. 25. 08:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg, nincs. Rengeteg hasonló esettel volt már dolgom.
2018. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem te tetted fel, akkor miért lenne okod félni?

Simán lenyomozható.

Nem vagyok ebben különösebben jártas, de a feleség helyében elsősorban a férjet fingatnám meg, aki a feleségéről intim képeket küldöz fűnek-fának.

2018. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mire szamithatok? Telefon-szamitogep elkobzas-atvizsgalas? Mikent fognak behivni? Mire szamitsak igy "gyanusitottkent"
2018. júl. 25. 09:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha siman lenyomozhato lenne akkor hogy tud meg letezni a napisz.r???
2018. júl. 25. 09:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az a letezni?
2018. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy el meg az oldal, miert letezik?
2018. júl. 25. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:

#6


1) Mert nem jelentették még fel

2) Nem a "napiszar" tölt fel képeket, ezért az eredetileg feltöltőt vonják felelősségre

2018. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A gépednek mi köze az egészhez? A böngészőből 2 másodperc törölni az előzményeket.


Szerintem nem is foglalkoznak az ilyesmivel. Elvileg a filmletöltés is illegális (vagy nem?), de minimum szabálysértés. Aztán láttál már olyat hogy torrentezés közben valakire rárontott a tek meg az fbi?

2018. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!