Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az oktatóm helyettem írta alá...

Az oktatóm helyettem írta alá a vezetési kartonom, pedig le sem vezettem azt az órát. Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Az oktatóm aláírta helyettem azt az órát, amit le sem vezettem egy veszekedésünk miatt. Azt mondta ne fizessem ki, mert az Ő hibája volt a vita. Most pedig vizsga előtt 2 nappal láttam meg hogy beírta és helyettem alá is írta az órát. Számoltuk hogy biztosan ki van e minden fizetve, és mondta, hogy fizessek még 2 órát..

2018. júl. 22. 17:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Folyamatosan kiabál velem, ha neki rossz napja van. Többször is jeleztem, hogy én nem tűröm a kiabálást, és aznap nagyon lehordott.. olyan dolgokkal kapcsolatban is, ami nem is tartozik a vezetéshez.
2018. júl. 23. 09:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Vizsgázz le, aztán jelentsd fel! (Egyébként egész véletlenül nem K-val kezdődik a neve?)
2018. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lesz a megoldás. Nem.
2018. júl. 23. 13:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy aláírt helyetted, semmiféle bűncselekményt nem követett el.

Ha viszont ennek a magánokiratnak alapján követel anyagiakat, akkor már igen.

2018. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van egy kötelező óraszám, ami a vezetési tanfolyamban benne van, és azon felül lehet plusz pénzért plusz órákat venni. Tehát mindenképpen megkárosított: vagy azzal, hogy a kötelező órák nincsenek meg 100%-ban, vagy azzal, hogy emiatt plusz órákat kell venned.

Legalábbis amikor én csináltam a jogsit (kb. 10 éve), akkor így volt.

2018. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem követett el bűncselekményt? Ennyi erővel a hivatalban is aláírja egy idegen ember nevét? És ki kellett fizetnem az órát amit aláírt.
2018. júl. 23. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!