Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az oktatóm helyettem írta alá...

Az oktatóm helyettem írta alá a vezetési kartonom, pedig le sem vezettem azt az órát. Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Az oktatóm aláírta helyettem azt az órát, amit le sem vezettem egy veszekedésünk miatt. Azt mondta ne fizessem ki, mert az Ő hibája volt a vita. Most pedig vizsga előtt 2 nappal láttam meg hogy beírta és helyettem alá is írta az órát. Számoltuk hogy biztosan ki van e minden fizetve, és mondta, hogy fizessek még 2 órát..

2018. júl. 22. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gondolom az, de ha nem kér érte pénzt, akkor nem érdekes. Ha viszont igen, akkor balhézz
2018. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt az órát kéri kifizetni amit le sem vezettem.
2018. júl. 22. 17:59
 3/16 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, emlékeztesd - nem durván, nem számonkérően - arra, hogy Ő mit mondott arról az óráról és tisztázzátok. Lehet, hogy elfelejtette, mert nem te vagy az egyetlen tanulója.

Amúgy igen, szabálysértést követett el vele ha mindenképpen neked kellett volna aláírni. Kérdés, hogy a te nevedet írta-e oda vagy a sajátját, hogy igazolja az órát.

A kérdés az, hogy akarsz-e még vezetni a vizsga előtt. Mert lehet, hogy ez a kötelező óraszám és akkor mindenképpen kellene még 2 órát "venned" tőle ahhoz, hogy vizsgázhass. Vagyis ha elfogadja, hogy neked van igazad és kihúzza azokat az órákat, akkor lehet, hogy még nem vizsgázhatsz, előbb le kell vezetned azt a 2 órát és ki is kell fizetned. Ha ezt nem akarod, csak vizsgázni mennél, akkor meg felejtsd el.

2018. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
37 órát fizettem ki önszántamból. És emlékszik a történtekre, mert beszéltünk is róla a következő órán. Plusz ha megkér, hogy mégis írjam alá, aztán majd levezetem akkor megteszem. Nem kellett volna hamisítani :/ így viszont kitudja hány emberrel játsza el ezt..
2018. júl. 22. 18:07
 5/16 anonim ***** válasza:
ezzel az a gond, hogy ha balhézol vele, akkor tuti megbuktat! gyorsan vizsgázz le, aztán felejtsd el!
2018. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy meg merné tenni. Mivel akkor benne van a pakliban, hogy én is jelzem ezt az iskola és a rendőrség felé is. Tuti nem oktathatna többet, mert ez azért durva hogy meg meri csinálni.. pláne úgy hogy meg volt beszélve és sejthette hogy észre fogom venni.
2018. júl. 22. 18:29
 7/16 anonim ***** válasza:
akkor válts oktatót, és vizsgázz le vele.
2018. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedden vizsgázok, erre a két napra hülyeség lenne oktatót váltani.
2018. júl. 22. 18:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként min veszekedtetek? Számomra elképzelhetetlen, hogy bármilyen tanfolyamon az oktatóval veszekedjek.
2018. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
azon, hogy ki üljön az ablak mellé!
2018. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!