Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van akkor, ha úgy gondolom,...

Mi van akkor, ha úgy gondolom, hogy tanúmeghallgatásnál félreértettük egymást a biroval?

Figyelt kérdés
Röviden, miutan megvolt a meghallgatas, kicsit gondolkdotam rajta es arra jutottam, hogy lehetseges hogy felreertettuk egymast a biroval. Egy autorol van szo, aki jobb kez iranyabol bal kezviranyaba kozlekedett, de lehetseges hogy a biro felreertette es az ellenkezojere gondolt. Nem is tunt fel az elejen, csak mar kesobb. Meg tudom egy valahogy “vitatni” a biroval? Esetleg modositani a vallomast, ha tenyleg felreertettuk egymast ?
2018. júl. 3. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha hülye akkor így járt. Majd legközelebb jobban figyel.
2018. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vagyok járta az ilyen ügyekben, de a tanúvallomást ilyenkor nem szokták aláíratni?

Vagy valamilyen formában rögzíteni?

Ha igen, akkor abban mi van?

Kérd ki, olvasd el, hallgasd meg!

Ha még nem született ítélet, akkor gondolom írásban módosíthatod, ha a kikért anyagból egyértelműen kiderül, hogy nem azt mondtad, ezért félreértés történhetett és ez hátrányosan érinti a vétlent.

2018. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszagondolva, felreertheto voltam en is es o is. Hangfelvetelen rogzitette a vallomast, alairni nem kellett semmit
2018. júl. 4. 06:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!