Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elszökés, hozzá értő ember...

Elszökés, hozzá értő ember segítségét szeretném kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én 15 éves vagyok a barátom 18 most fél éve együtt vagyunk,régen is ugyaennyit de a szüleim tiltanak minket, talán csak pénzhiány miatt(?),de mindegy ez nem is lényeges.Már nem bírjuk,tegnap is lebuktunk anyám kiabál,és üt.Nem ez volt az első eset,ezért megbeszéltük,hogy elmegyünk ketten.Azt szeretném kérdezni ha most elmegyünk és anyámék fejlentenek hogy eltűntem,és megmondom a rendőröknek majd,hogy nem erőszakkal vittek el,hanem önszántamból mentem el,mert tiltottak akkor a barátomat elvihetik??Előre is köszönöm,és csak normális választ kérnék


2010. jún. 16. 15:06
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Köszi,a rokonok is mind melettem állnak,de anyám ígyis-ugyis szanaszét ütne megint , és nem szeretnék mégegyszer a kórházban kikötni
2010. jún. 16. 15:15
 12/40 A kérdező kommentje:

Hát anyámnak a pénz sokat számít sajnos , pofáról és külsőről ítél...

A barátomnak sajnos az édesanyja nem él, de az édesapja elválallná a gyámságot,mert már vele is beszéltünk erről

2010. jún. 16. 15:16
 13/40 anonim válasza:
100%
Nagy árat fizethetsz ezért. A keresztanya fog etetni, öltöztetni? Befejezted már az iskolát? Dolgozol?Korodnál fogva a szüleid felelősek érted. Mondjuk el is hajthatnak otthonról, ha nem egyeztek. De gondold meg a lépésedet! Nehezebb a visszaút, ha még sem passzoltok a barátoddal.
2010. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
fél éve vagytok együtt . 15 éves vagy . gondolkodjál már el. gondolom nem a semmiért tiltanak anyádék a barátodntól.
2010. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Hát a barátom már 2 évet várt rám,nagy a szerelem még mindig.

Tudom,hogy nagy az ára,de mindenki melettünk áll és támogatnak minket,az ő családjából és az enyémből is.

Tudom,hogyha elszöknék a rokonaimmal akikben bízok is persze,felvenném a kapcsolatott pénz terén ők is támogatnának.

Én már csak attól félek,hogy a barátom elviszik.

2010. jún. 16. 15:19
 16/40 A kérdező kommentje:

Anyámnak a pénz számít,meg hogyha már valaki nem az "esete" ezt csinálja.

Apámnál a barát szóba sem jöhet.

+ Anyám mást akar nekem az ő barátnője fiát.......

2010. jún. 16. 15:21
 17/40 anonim ***** válasza:
De ha azt mondod, hogy mellettetek állnak a rokonok, akkor miért nem költözöl el valamelyikhez? Akkor nem kellene olyan gyakran találkoznod az anyukáddal.
2010. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Anyám kórházba jutattna megint,balhék lennének meg még hajon fogva húzna végig a városon..
2010. jún. 16. 15:22
 19/40 anonim ***** válasza:
De ezt hogy tehetné meg, ha a rokonok védenek?
2010. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
sok mindenre képes már a rokonaim is megverte volt olyan eset is
2010. jún. 16. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!