Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt láttátok?

Ezt láttátok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. máj. 3. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem láttam, mert nem kattintottam rá. remélem a kérdésed erre vonatkozott.
2018. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Remélem nem kell ecsetelnem miért gáz, ha valaki ilyen videóval jön ide érvelgetni, stb.
2018. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Amit itt ez a figura elmondott senkinek nem meglepetés, csak vannak akik jól meg vannak fizetve, hogy ne lássák.

Ráadásul ez a pasas még a jobbak, tanultabbak közül való, mivel folyékonyan beszél németül.

Nem is hiszem, hogy a jelenlegi hordával érkezett, szerintem évek óta él Németországban, vagy már ott is született.

... mégis ez a véleménye.

Hatalmas birodalmak tűntek már el a történelem süllyesztőjében, a világ változik és nem előnyére.

Mindenki és minden ország saját sorsának kovácsa.

2018. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Le lehet pontozni nyugodtan, de politikai oldaltól függetlenül továbbra is irtó gáz mikor valaki ilyen videókat hozz fel példának az igaza meggyőzésére.

Erre kapásból a másik oldal meg feltudja hozni az esetet mikor szerencsétlen török csajt belehalt a sérüléseibe amikor próbálta megakadályozni egy nő megerőszakolását.

Na, az ilyenek miatt nem érnek semmit az ilyen videók, mert bármikor hozhatóak fel pillanatok alatt ellenpéldák rá.

2018. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok is ilyeneket töltenek fel itthon. Már megszoktuk.
2018. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!