Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Láttátok ezt az örjöngő...

Láttátok ezt az örjöngő cigányt a tárgyaló teremben mit művelt? Kozma ügy.

Figyelt kérdés

Ez azt hitte,hogy evvel az örjöngéssel meghat valakit?

Orosz maffia tagnak nézte Marian Kozmát????Ilyen hülyeséget vajon honnan szedett?Jellemző a fajtájára ez az állatias üvöltés,de remélem ezért még rányomnak egy pár évet erre a szennyre.


2011. máj. 29. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

nézd, ha igaz a dolog, ami sztem az életben nem fog kiderülni, akkor úgy van, ahogy mondod


de a másik oldala ennek az egésznek, h sztem te is így ordítanál, ha tök ártatlanul belekevernének valamibe és 20 évet akarnának rád sózni, te meg csak nézel ki a fejedből, hogy mi történik körülötted


az a baj, nem tudhatjuk az igazságot

2011. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az ember már csak ránézésre sem lehetett ártatlan.Eltudom képzelni hány embernek keseritették meg az életét abban a városban,és a rendörség semmit sem tett ellenük.Ehhez egy aljas gyilkosság kellett,hogy rács mögé kerüljenek,és nagyon remélem ott is maradnak.Sajnos van belőlük épp elég szabadlábon is,akik ugyanezt csinálják naponta.
2011. máj. 29. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt hol lehet megnézni?
2011. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:22


Bocs kiscicia, de az enyingi maffiának nincsenek ártatlan tagjai. Ugyanúgy ment ő is, hogy leszúrják őket.

A többi sara is megmarad: lányfuttatás és a többi tétel.

Ebben a sztoriban nincs olyan vádlott, aki ártatlan lenne.


Vagy számomra jelent teljesen mást ez a szó.


Az ordítással annyit ért el, hogy mindenki látja, milyen agresszív, arrogáns, "hogy mernek engem megvádolni, nekem csak jogaim vannak" típusú állat, és nagyon helyes, hogy 20 évet fog kapni.

Kár, hogy még nincs beiktatva a három csapás, akkor az összes vádlott életfogytot kapna.

Sokan örülnének a környéken, ha többé nem jelennének meg.


Ők ezek a kis ártatlanok:

http://www.youtube.com/watch?v=jprLvrlV-40

2011. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jézus Mária...megnéztem a videót.Szerintem innen mindenkinek rács mögött lenne a helye kivétel nélkül.Csak rájuk kellett nézni.De hát nekik jogaik vannak,megtehetnek mindent.És megis tesznek mindent amit csak akarnak.
2011. máj. 29. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez tényleg durva... igaz, nekem pl nem kell ennyi cigány a megfélemlítéshez, elég 3-4db is, már azokat is elkerülöm messziről, félek tőlük (fiatal lány vagyok). Főleg, hogy újabban már egyetemistákat vernek, gimiseket vernek, öregeket vernek... itt már senki sincs biztonságban.

Egyébként meg szerintem egyértelmű, hogy aki bizonyítottan embert ölt, azt lecsukják, méghozzá a börtön legmélyére kéne tenni, nehogy már megsajnáljuk, mert tette a hülyét. Félrenézésből sem lehet megölni egy másik embert. Sokmindenben nem értek egyet a Jobbikkal, de ebben szerintem igazuk van, még addig kell tenni ellenük, amíg lehet és amíg nem csinálnak még nagyobb bajt.

2011. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"az a baj, nem tudhatjuk az igazságot"


Miért kéne tudni? Cigány? Az! Húsz év!

2011. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagy cigány vagy 5 éves vagy fogyi
2011. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttuk. Mit vársz tőlük? Egy söpredék legalja hulladéknép, az emberiség szégyene. Csak mi vagyunk olyan ostobák hogy életben tartjuk őket.
2012. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!