Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most komolyan meg fognak ölni?

Most komolyan meg fognak ölni?

Figyelt kérdés
Vettem gyógyszert feketén egy dealertől,és sajnos túladagoltam így kórházba kerültem és kimosták a gyomrom.Eljárás indult a dealer ellen testi sértés miatt.A rendőrség elolvasta a naplózott beszélgetést msn-n amiben részletesen megbeszéltünk mindent.Én is tettem vallomást ellene,sajnos elmondtam mindent.Bizonyíték is van:boríték,meg ugye ez az msn.Nagyon gazdag a csávó,és azt mondja hogy lefizetett mindenkit akit tudott és ki fogja nyírni a családomat is meg engem is.Na most mit csináljak hogy 100%ne kapjon büntetést és ne nyírjon ki minket?
2010. jún. 13. 20:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

több helyen is nagyon kétéséges a történet

Elöször: Mért veszel msn-en gyótszert

Másodszor:Ha ki akkart volnat nyirni akkor már ki nyirt volna

Harmatszor az msn nem szoktak a gyilkosok árulni

De ezt a mesét ad el valamejik tv-nek

2010. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Csak úgy embert ölünk? Legalább 15 évre bevágnák a sittre. Megérné? Nem hiszem.
2010. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Én örülnék annak a legjobban ha ez hazugság lenne!!!Én sem hiszem el teljesen amit mondd,de azért ki tudja kivel állok szemben,hiszen már börtönben is ült.Amúgy meg ha nem hiszitek el akkor privátban elküldöm az msn-beszélgetést,de csöppet hosszú!!!
2010. jún. 16. 12:01
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát finoman szólva is sántít a sztori. 1:



Miért testi sértés miatt indult eljárás a dealer ellen?


2: Miért MSN-en beszéltétek meg?



3: Ha mindenkit lefizetett akit tudott,akkor nem értem,hogy miért akarod azt,hogy ne kapjon büntetést? Ha pedig tényleg ki akarna nyírni akkor nem csak mondaná.

2010. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Sántít a sztori-LOL.Azért testi sértés volt a per indoka és nem gyógyszerkereskedelem,mert bevettem a halálos adag többszörösét,magyarán életveszélybe kerültem.A kórház állítólag automatikusan feljelentést tesz ilyenkor,hiszen nem csak én felelek magamért,hanem a körülöttem lévők is(pl.család).És mivel ezt a gyógyszert 18 éven aluliaknak TILOS kiírni ,ezért az orvost perelték volna be aki felírta,dehát ugye kiderült hogy feketén vettem.A kórházban meg 5 napig feküdtem infúzión.Magyarán a gyógyszer által ért engem testi sértés,hiszen egy olyan személytől kaptam akinek semmilyen orvosi végzettsége nem volt,de tudta hogy nem vitamint ad nekem,magyarán ő felelt a gyógyszerfogyasztásomért v. egészségemért ehhez fűződően.
2010. jún. 17. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!