Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most komolyan meg fognak ölni?

Most komolyan meg fognak ölni?

Figyelt kérdés
Vettem gyógyszert feketén egy dealertől,és sajnos túladagoltam így kórházba kerültem és kimosták a gyomrom.Eljárás indult a dealer ellen testi sértés miatt.A rendőrség elolvasta a naplózott beszélgetést msn-n amiben részletesen megbeszéltünk mindent.Én is tettem vallomást ellene,sajnos elmondtam mindent.Bizonyíték is van:boríték,meg ugye ez az msn.Nagyon gazdag a csávó,és azt mondja hogy lefizetett mindenkit akit tudott és ki fogja nyírni a családomat is meg engem is.Na most mit csináljak hogy 100%ne kapjon büntetést és ne nyírjon ki minket?
2010. jún. 13. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd le a folytatást (ha nem írsz semmit, azt halálnak veszem), ebből asszem forgatókönyv lesz. Kellett neked feketén működni.

Hogy válasz is legyen, valószínű, hogy csak üres fenyegetés, de azért nézz néha a hátad mögé.

2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
testi sértés? mért pont testi sértés?
2010. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2010. jún. 13. 20:20
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

több helyen sántít a story...

egy ilyet az ember nem msnen beszél meg. és mi az, h testi sértés? valamint nem lehetsz olyan naív, h vallasz egy maffiózó ellen...

2010. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De igen vallottam ellene(akkor még nem gondoltam hogy ez lesz belőle),mert azt mondták hogyha hazudok akkor lecsuknak engem.Msn-n miért nem lehet ilyet megbeszélni?Akkor most csak hazudik?
2010. jún. 13. 20:28
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezhetem milyen gyógyszer volt?

hogy hazudik-e az atótlfügg mekkora maffiozo. De kevés akkora van aki komolyan kinyíratna téged, aki pedig akkora az nem fog neked kis tételben msnen gyogyikat osztani.

2010. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen,Rivotril volt
2010. jún. 13. 20:34
 8/25 anonim ***** válasza:

hát neharagudj de ez esélytelennek tűnik.

ad1 hogy nem fogják testi sértésért feljelenteni mert adott neked nyugtatót. ad2 egy "kis" nyugtatóért nem csinálnak ekkora cécót semelyik rendőrségen (ha 120g fűért nemcsináltak egy ismerősömnél nálad nem fognak gyogyszerért). ad3 egy hatalmas maffiozo nem egy-két doboz nyugtatoval seftel :)

ne félj nem fognak kinyírni.

2010. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De nem egy két dobozzal szokott hanem kb 1000-rel!!!Csak nekem adott 1 dobozzal,de mondta hogy másnak nem csinálná,csak tetszek neki,vagy mi.De rohadtul parázok mert már ült is börtönben,szóval simán kinézni belőle :(
2010. jún. 13. 20:53
 10/25 A kérdező kommentje:
Meg mi az hogy nem fogják felejelenteni?Már rég megvolt házkutatás,kivallatás,tanúk...
2010. jún. 13. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!