Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nyilvánosan az utcán...

Ha nyilvánosan az utcán maximálisan leszajházok stb.1 illetőt, ha beperel milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 11:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Amerikában simán per lenne ebből

de itthon körberöhögnék aki ezért feljelentést tesz

2010. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát nemtudom, de elém kerülhetne akárhány ilyen per, én mindenkit pofánröhögnék ezért. Most komolyan...hetente 3-szor legalább elküldenek engem mindenhová, amit el lehet képzelni. Ha midnen ilyen után feljelenteném az embereket, be kéne költöznöm a bíróságra.
2010. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Polgári eljárást indíthatnak ellened, amihez kell tanú is, de súlyos szankcióra ne számíts, kb. olyan 20-30 ezer Ft bírságra kötelezhetnek.
2010. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem magadat égetnéd le. Szerintem felejtsd el a pasast, légy büszke, és ne azon törd a fejed, hogy hogy alázhatnád meg a másik nőt. Te fogsz jobban beégni. Intelligens emberek nem csinálják igy...
2010. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%

semmit, mert el kell téged kapnia, és megkötöznie, amíg a rendőrség odaér, hogy igazoltassanak téged.


én is beperelhetek bárkit aki a bolygó túlsó oldalán lakik, és egy csövest lefizetnék egy sörre, hogy tanúskodjon nekem.

2010. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Hallottam 1 esetet, hogy egy nőt lek..tak a szennygödörig, az beperelte becsületsértésért, persze voltak tanúk és 10000ft bírságolták.

Készülök már én is, hogy megcibálom, már ideje lenne, le sem tojom a rongyos akár 20000 ft is, nekem többet ér , ha nyilvánosan leszégyenítem!

Köszi a válaszokat!-))

2010. jún. 12. 15:44
 17/26 anonim ***** válasza:
Én is ismerek valakit akit rágalmazásért 50 ezerre birságoltak.
2010. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszi!-)
2010. jún. 16. 17:21
 19/26 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom k...ta le a szomszédját, 50ezerre büntették.
2010. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha én valakit meg akarnék alázni, olyan módját választanám, hogy magamat ne tegyem közröhej vagy közsajnálat tárgyává. ... Sokkal jobban is meg lehet alázni egy embert, anélkül, hogy ilyennel kelljen foglalkozni. Csak egy kicsit várni kell, hogy a vörös köd felszálljon. Utána megtalálod a módját, hogy úgy alázd meg. Sokkal hatásosabb.
2010. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!