Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetünk a környékünkön...

Mit tehetünk a környékünkön mindenkit zaklató cigányokkal?

Figyelt kérdés
Hetek, lassan hónapok óta csoportosan itt lebzselnek a cigányok és a SPAR előtt folyton zaklatják a járókelőket. Pénzt kunyerálnak, vagy ránk akarják sózni a holmijukat. Rendőrséget kihívhatjuk? Már az egész környéket nagyon zavarja a dolog...
2010. jún. 9. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szóljál a zsaruknak h szúrófegyver és drog van náluk, és állandóan zaklatják az embereket.

Csak idő kérdése h mikor lesz balhé.

2010. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

El kell őket küldeni. Ha árulnak akkor vagy szólsz bent a biztonsági őrnek, vagy te hívsz rendőrt. Itt Ózdon is volt már ilyen, én elszoktam zavarni a kunyerálókat is. Nagynénémet egyszer egy cigány kisgyerek állította meg azzal a tescoba menet, hogy adjon neki pénzt kiflire vagy zsömlére. Nagynéném megkérdezte, ha hozok neked bentről elfogadod? Mert akkor veszek neked. A gyerek azt mondta, hogy igen. Van ilyen is. Amúgy nem igaz, hogy nem lehet cigányozni!

Mikor Orbán V (nem rá szavaztam amúgy, így meg is lepődtem később) itt volt Ózdon, akkor az ózdi tvben azt mondta, hogy igen is van CIGÁNY BŰNÖZÉS! Szó szerint mondta. És azt is, hogy ezen változtatni kell!

Ez van. Ell kell őket zavarni, határozott fellépéssel, vagy a biztonságiaknak szólni, ha saját "erőből" nem megy, vagy rendőrt hívni!

L. Ózdról.

2010. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
én azt hallottam orbántól mindig is, hogy "nincs cigánybűnözés, de köpönyegforgató egy muksó ez. régen kivonult trianonról, most meg már sajnálja. régen ateista volt, most már keresztény. szánalom egy ember. pfff...
2010. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Semmit!A rendőrök semmit sem tudnak velük csinálni,a lakosság meg képtelen összetartani,ha kimered mondani a dolgokat rasszista vagy.

A cigányok ebben az országban érinthetetlenek,és ezt ők is nagyon jól tudják....

2010. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

én azt hallottam orbántól mindig is, hogy "nincs cigánybűnözés, de köpönyegforgató egy muksó ez. régen kivonult trianonról, most meg már sajnálja. régen ateista volt, most már keresztény. szánalom egy ember. pfff...



Miért, régen Morvai liberális volt, most meg nemzeti radikális. Akkor ő is szánalom?

2010. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Semmi sem jön be a képből..
2010. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Szociáldemokrataként ezt ajánlanám: [link]
2010. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez is figyelemre méltó

[link]

2010. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

morvai most is liberális. azaz jogvédő, hogy jobban fogalmazzak. nem minden jogvédő lesz szdsz-es liberális. ez teljesen elfér a jobbik mellett. Bármennyire is furcsa neked, de a jobbikosok se akarnak jog nélküli országot.


úgyhogy a példád sántít, másrészt pedig csúnya dolog másra mutogatni, fideszes vagy ugye? csak mert az ő szokásuk.

2010. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem fogjatok össze, és verjétek agyon a cigókat.
2010. jún. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!