Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki ilyen kábítószernek...

Ha valaki ilyen kábítószernek nem minősülő növényeket kábítószernek használ, az jogilag minek számít?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a növényt még a kertben is láttam, meg több helyen is!

Nagyon durva hallucinogén hatása van:


[link]


"Tea hatására vágta le a péniszét"


[link]


A történet tökéletes városi legenda is lehetne, ám a Vice dokumentumfilmje szerint minden szava igaz. Barátunk egy szkopolamin nevű drog áldozata lett. Az „ördög leheletének” is nevezet szerrel állítólag úgy lehet valakit teljesen megfosztani a szabad akaratától, hogy az illető közben tökéletesen cselekvőképes marad. Mivel az áldozat később nem emlékszik semmire, Kolumbiában előszeretettel használják rablások és szexuális bűncselekmények elkövetéséhez.


stb.


Linkelhetnék még ilyeneket, csak nem akarok ötleteket adni, több ilyen legálisan elérhető növény van, ami nem számít drognak Magyarországon.



2018. jan. 4. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem csinál ki a magyar jog

Kicsinál majd a fanyar drog

:)))

2018. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Neked sok fejfájásba és hasonló kellemetlenségekbe a kotnyelességednek köszönhetően kedves kérdező.
2018. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1iket se akarom kipróbálni ne aggódj utolsó.
2018. jan. 4. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Ezek nem alkalmasak kábítószerként való használatra, mert erősen mérgezőek, illetve igen kellemetlen hallucinációkat okoznak. (én is tudok még ilyet,a mit valószínű könnyebben is találsz, mint angyaltrombitát, de szerintem ilyesmiket csak értelmi fogyatékosok próbálgatnak.)
2018. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!