Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sznüssz kábítószernek számít?

A sznüssz kábítószernek számít?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 16:54
 1/5 anonim válasza:
47%
Nem, mivel csak dohány. Behozható az országba szinte korlátlan mennyiségben, és árusítani sem illegális, csak itthon nem nagyon ismerik.
2014. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Az Eu-ban Svédországon kívül illegális.
2014. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

A meg mi a fene?


AZ ifjúság ezzel akarja tovább rontani az amúgy sem fényes képességeiket?

2014. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is úgy tudtam, hogy illegális az EU-ban, kivéve Svédország (hiszen ők gyártják..), de a norvég rokonaim bármikor jönnek látogatóba hoznak kb. 10-12 dobozt fejenként repülőn, és még sosem vették el tőlük. Haza is vittek, és még a budapesti reptéren sem nézték mi az.

Svéd ismerősöm pedig mondta, hogy valahol a belvárosban szokta venni valami vizipipa üzletben, ezért gondoltam, hogy árulni sem illegális.


Amúgy borzalmas íze van, gusztustalanul néz ki, nem értem miért szeretik annyira az északiak.

2014. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cli_hlt ***** válasza:
100%

Nem, nem kábítószer, ahogy az első modja, csak dohány és valami lúgosító anyag (pl Na2CO3) és esetleg aroma van benne.


Én is úgytudom, hogy Svédországon kívül nem lehet árulni az EU-ban, de erről nem sok konkrétumot találtam, cserébe webshopokat igen, ahol árulják.


Szóval ha tilos is, magasról tesznek rá.


Helyes. (Gonosz nevetés) :)

2014. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!