Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8-9 db 0.2mg rivotril az...

8-9 db 0.2mg rivotril az kábitoszernek minösül?

Figyelt kérdés
ha pl: 10 ora alatt beveszem!? ha 1 üvegsört iszom?
2013. márc. 11. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a leggyengébb változata, ilyen mennyiséget receptre is szoktak még írni, nem fog történni semmi. Ha sörrel veszed be, elalszol, de semmi különleges.
2013. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, hivatalosan " gyógyszer " -nek minősül, ezért felírják neked, a sörrel együtt meg hatásos kombó lesz az éjjeli alváshoz.


Az viszont már más kérdés, hogy elvonatkoztatva a tudomány orvosságaitól, mi számít valójában kábítószernek, de manapság az embereket ez úgysem érdekli, az számít pusztán, hogy az adott kapszula megtegye a hatását - lehet ez nyugtató, élénkítő, hallucinogén, stb. -, aztán a további szövődményekkel nem sokan foglalkoznak.

2013. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 mg a legkiseb? :D ez a leferösebb
2013. márc. 12. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

a 0,25 mg az egy semmi...

én szedtem naponta 4mg xanaxot, és jól éreztem magam. de nagyjából meg sem éreztem a hatását(nem álmosított stb.)...

2013. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0.2 mg-ot írtál, nem 2 mg-ot. Egyébként ennyinek sincs "kábítószer" hatása, maximum egy napig padlót lehet törölni veled, azt se veszed észre. Semmi egyéb.
2013. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!