Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy on-line boltnak nem...

Egy on-line boltnak nem kötlezeő e-mail-es elérhetőséget biztosítani ügyintézéshez?

Figyelt kérdés
Baromi idegesítő, pl. az ExtremeDigital, ami egy hatalmas on-line bolt, hogy a honlapjukon van olyan hogy Ügyfélszolgálat és alatta egy gomb, ahol szerepel, hogy "e-mail", de igazából átverés, és egy olyan oldalra irányít, ahol 100 különböző almenü van, hogy kiválaszd a problémádat, de sosincs e-mail-es elérhetőség, csak kész válaszok, és nem tudsz velük kapcsolatba lépni, csak telefonon. Ez szerintem átverés, és a fogyasztók megtévesztése, mert direkt becsapnak, másrészt szerintem kötelező is lenne az e-mail-es elérhetőség egy on-line boltál, enm így van? Valmait hibáznak, és én telefonálgassak és halgassam a zenét, stb.?

2017. okt. 24. 12:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem akarod látni, ugye?
2017. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!