Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy kell az ilyen szomszédot...

Hogy kell az ilyen szomszédot kezelni?

Figyelt kérdés

Szóval a szomszédom egy idegbeteg deviáns ember, az utcában mindenkivel balhézik, fenyegetőzik hogy ő majd gyujtogat meg gyilkolni is fog. Hallgatom a zenét tök alap, halk hangerőn épp hogy lehet hallani hogy nem full csend van a házban, betöri az ablakot, kihivom a rendőrséget, ők elmondták hogy nem sok mindent tudnak tenni stb stb, a szomszédságtól utólag megtudtam hogy már számtalanszor ki volt hivva rá a rendőr és mindig folytatódik az egész... Azt is hallottam hogy már összebeszélték itt , hogy meg kéne lincselni meg minden. Szerintetek mi az amit tehetek? Tanácsot kérek úgymond hogy nekem ne legyen belőle bajom, tehát nem mehetek át hozzá és verhetem szét meg minden, mert akkor én szopom be.

Az a baj hogy ha mittudomén megverjük páran akkor 1 hónapig nyugi aztán ki tudja fegyverrel támad meg gyilkol meg mittudomén. Tehát megverni nem elég, eltüntetni meg nem tudok úgy, hogy ne én kerüljek börtönbe.

Szóval mit tanácsoltok? Azon túl hogy költözzek el. Meg hogy az egész utca költözzön el.

Köszi szépen

20F


2017. szept. 1. 19:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Le kell ütni a köcsögöt!
2017. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!