Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatnak telefonon!? Elnézést...

Zaklatnak telefonon!? Elnézést kérek ha rossz topikba írok!

Figyelt kérdés
Párkapcsolatba élek pár éve és annó 2-3 éve félreléptem amit nagyon megbántam! Természetesen elmondtam a barátomnak és ő megbocsájtott. Az a problémám,hogy a pasi akivel félreléptem telefonon zaklat,hívogat,sms-eket ír,fenyegetőzik stb amire én sose reagálok,letiltottam a számát,fb-ről is és az egész baráti körét de majdnem minden hónapban telefonon zaklat! Egy ideje a barátomat kezde hivogatni és nem tudom honnan szerezte meg a számát! Elegem van már ebből az értetlen idiótából! Számcserén is gondolkodtam de hogy mondjam meg a barátomnak h az ő számát is cseréljük le?! Nem akarom felhozni a témát nem akarom a régi sérelmeket előidézni! Feljelentés eléggé necces volna mert nem Magyarországon élek és az itteni nyelvet nem beszélem.

2017. márc. 8. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hívják karmának :'D.
2017. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Barátod nem igazán férfias. Az egy dolog, hogy én alapból elhagytalak volna, de ha még meg is bocsájt utánna gyáván tűri, hogy az az ember zaklassa mé őt is, aki megdugta a nőjét ez elég szánalmas. Biztos beleverném a betonba az ürgét, egyből nem telefonálgatna.
2017. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Molyember ***** válasza:
Nem értem: ha a barátodat is hívogatja, akkor nem világos számára a probléma? Mit kell ezen felhozni? Meg milyen "régi sérelmekről" beszélsz? Ez a sérelem mostani, most zaklat titeket. Szerintem ne tetézd felesleges problémázással a bajt.
2017. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni, mi fér bele egy párkapcsolatba. Az enyémbe alapból CSAK két ember, nem három! Hogy megbántad, az egy dolog, hogy a barátod megbocsátott, ez a te szerencséd, de a következményekért neked kell vállalni a felelősséget!

Értetlen idiótának nevezed azt, akivel összefeküdtél? Előbb kellett volna informálódni, tájékozódni!

2017. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ilyen kb mindenkivel előfordul én is elítélem de nem egy alaphelyzeten kéne felakadni hogy megcsalta ami kb mára normálissá vált hanem azon ami kevésbé normális hogy az a gyökér még zaklatja is évek óta. Meg az hogy a párja egy papucs (nem véletlenül csalta meg) az meg a párja baja. Szoval jelentsd fel zaklatásért a csávot ha nem is csinálnak semmit lehet felszólítják vagy kap egy papírt vagy valami és lehet attol megijed vagy valakivel félemlítsd meg.
2017. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Hm, a nők mindig a legintelligensebb férfiakkal lépnek félre.
2017. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!