Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Élhetek vele?

Élhetek vele?

Figyelt kérdés

15 èves vagyok, a szüleim mèg kicsi koromban elvàltak, mert anyumnak tùl koràn jött a csalàdalapìtàs ès nem volt egy gyerekre felkèszülve. Szòval engem apu nevelt, majd 6 èves korom òta a mostani felesège azaz a mostohaanyàm. Nagyon jò vele a kapcsolatom, őt tartom az anyukàmnak, attòl függetlenül is, hogy a vèrszerinti anyukàm màr vagy 2 éve ùjra jelen van az èletemben! Most az a problèmàm, hogy a szüleim megint elvàlnak, ès èn szeretnèk a mostohaanyàmmal maradni. Ez lehetsèges lenne? Apu szeretnè ha vele maradnàk, de ő folyton csak dolgozik, alig van itthon. A vèrszerinti anyum pedig azt mondta, hogy nem fogja engedni,hogy engem egy "idegen" nő neveljen! Lehetsèges, hogy a nevelőanyummal maradjak? Vagy tènyleg rossz ötlet?

15L


2016. nov. 23. 16:29
 1/7 anonim válasza:
100%
a nevelőanyud szeretné hogy vele maradj..?
2016. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neveloanyud is szeretne, ha vele maradnal?
2016. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnè! Azt mondta, hogy olyan vagyok szàmàra mintha a sajàt gyereke lennèk, ès ha vele szeretnèk èlni akkor elkövet mindent, hogy vele maradjak. De èn nem akarom, hogy miattam veszekedès legyen vagy bìròsàgi ügy :(
2016. nov. 23. 17:04
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem álszentség anyukád részéről, hisz éveken keresztül a mostohád nevelt helyette. Apukáddal próbálj egyezkedni. Pl. Papíron apukád nevelne, de korlátlan mehetnél a mostohaanyukádhoz.
2016. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod drága, egy anya nem dobja el a gyerekét. Ez van, ez az igazság. Az, hogy a biológiai anyád most veri a nyálát, az hazugság és képmutatás. Valszeg arra megy ki a játék, hogy lassan munkaképes korba lépsz és kell neki a fizetésed. Enyém is ezt csinálta. Míg kicsi voltam, addig nevelt más, mikor nagy lettem, akkor hirtelen kellettem.

Én azt mondom, hogy ha bíróságra kerül a válás, akkor állj ki és mondd meg, hogy te kivel szeretnél élni. Anyád meg akkor mondta volna ezt inkább, amikor megszülettél. Neki már kuss a neve.

2016. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmeletileg lehetseges. A reszletekkel nem vagyok tisztaban, nyilvan nem egyszerű, de ha mindketten szeretnetek es a ket szulo meggyozheto, hivatalosan is hozza kerulhetsz.


Hogy egy kozismertebb peldat hozzak, az enekesno Zalatnay Cini ( te talan mar nem ismered) is igy lett hivatalosan a gyamja, anyukaja a lanyanak. Egyutt elt az apukajaval es miutan szetmentek, a kislany vele maradt.

2016. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es hogy az utolso kerdesedre is valaszpljak: Szerintem nem rossz otlet. A neveloanyud sokkal tobbet tud rolad, jobban ismer, mint a ver szerinti, tehat minden,csak nem idegen. Masreszt anyudat akkor nem zavarta, amikor apuddal hagyott, h mifele no fog nevelni, most meg, h neveloanyud 9 eve melletted van, hirtelen elkezdett aggodni... 😞
2016. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!