Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyiért vállaljam el?

Mennyiért vállaljam el?

Figyelt kérdés
van egy haverom akinek lesz most egy bírósági ügye,semmi komoly és az sem az ő hibája de felkért hogy tanuskodjak mellette természetesen megfizet érte.mennyiért normális elvállalni?én lennék az egyik legfontosabb tanuja
2010. ápr. 29. 10:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22:38 - A rendes szabadságra ugyanannyi fizetés jár, mint ha dolgozna, szóval nem vész kárba az a munkanap, legfeljebb útiköltség, ennyit lehet kérni, mást nem éri meg, mert baj lehet belőle.
2010. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Már hogyne veszne kárba a napja, hiszen szabadság (ami pihenésre való!) helyett a biróságon ül egész nap. Épp ezért természetesen elkérném az annyi órára jutó fizetésemet. Ha nem adja, akkor helyette kinyitok egy üveg bort, leülök és pihenek, nem a biróságon csücsülök.
2010. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
na ugye. én is igy gondoltam,örülök h vki megért.köszönöm a megértő választ
2010. máj. 3. 14:47
 24/25 anonim ***** válasza:
Felesleges volt ide feltenned a kérdést, itt csak álszent népek vannak, kb. a 90%uk fogadna el érte pénzt, de itt tud papolni. Remélem jó sokat leakasztottál róla.
2010. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
így volt. ma reggel kaptam meg;)...egy darabig elég lesz
2010. jún. 9. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!