Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyiért vállaljam el?

Mennyiért vállaljam el?

Figyelt kérdés
van egy haverom akinek lesz most egy bírósági ügye,semmi komoly és az sem az ő hibája de felkért hogy tanuskodjak mellette természetesen megfizet érte.mennyiért normális elvállalni?én lennék az egyik legfontosabb tanuja
2010. ápr. 29. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Tanúskodásért mióta fizetnek?
2010. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
lehet hogy furcsa, de ő ragaszkodott hozzá és nekem kell kimondanom az összeget,amúgy meg nincs köztünk olyan szoros kötelék hogy csak úgy tűzbe rakjam érte a kezem,szóval ha már áldozok az időmből meg az energiámból akkor ez így tök normális. na de nem ez a kérdés és ez nem is tartozik másra csak rá és rám.szóval, a kérdés az hogy mennyiért reális elvállalni ezt
2010. ápr. 29. 10:56
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha nem kell hazudni, vagyis mondhatom a tiszta igazat, és azzal segítek neki, akkor én ezért egy fillért se fogadnék el, de lehet, hogy csak én vagyok régimódi.
2010. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
(És ha mindenképp ragaszkodik valami ellentételezéshez, legfeljebb azt mondanám, hogy "Jó, akkor majd egyszer én is kérek tőled valamit." Az ilyen talonban lévő, bármikor előhívható szívességek nagyon hasznosak tudnak ám lenni.)
2010. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mondanám: Jössz eggyel.
2010. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
20 000
2010. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Én pénzt nem fogadnék el akkor se, ha szeretne adni valamit a tanúskodásért, max. egy csereszívességet kérnék tőle, lehet, hogy nem most azonnal, vagy valami jelképes dolgot (egy üveg ital, vagy hasonló).
2010. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
a tanuskodás ingyenes. illetve kérhetsz érte pénzt, de nagyon furcsa lenne.. ennyi erővel azért a pénzést mond azt amit ő kér hogy mondj, érted.. szerintem ne fogadd el, mert bajba kerülhetsz..
2010. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nem kell hazudnom,a pénz nem fog neki gondot okozni.nem kerülhetek bajba...gyógyszercéget perel,szval mint mondtam semmi komoly. amúgy meg már régóta jön 1gyel szóval most törleszhet,nem vagyunk barátok csak ismerősök.én meg nem vagyok a máltai szeretetszolgálat
2010. ápr. 29. 11:18
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
:) mindenesetre őszinte vagy. ez pozitív.:)
2010. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!