Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyesem mellett majd bébiszitte...

Gyesem mellett majd bébiszitterkedést szeretnék vállalni. Mennyiért vállaljam szerintetek beleszámítva az étkezés biztosítását is ha kérik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
300-és 450FT/ óra között szokták akiket én ismerek
2010. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne viccelj már, én 12 éve is 3000 Ft-ért vállaltam a délutánt és 800-900 Ft körül egy órát és ebben nem volt kajabiztosítás
2010. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pelusosokra vigyázok rendszeresen, de a családnál, tehát ott van az anyatej, vagy a tápszer, és így kérek 1500-at (napszaktól, ünnepektől, mindentől függetlenül), de nekem csecsemőápoló és óvónői végzettségem van, ezért bátrabban szabom az óradíjat (meg elvégeztem azt a "csodás" bébiszitter tanfolyamot, aminek semmi értelme nincs, de jó mutogatni). Ez az órabér drága, de van, aki megengedheti magának, meg nekem már van "ügyfélköröm", gyakorlatilag kézről kézre adnak az anyukák. Én 800 Ft-os órabérrel kezdtem pár éve, szerintem 1000 Ft körül nyugodtan kérhetsz, az ételt meg, ha pici babáról van szó, majd viszi az anyuka, amit megszokott a gyerek (meg ő is). Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Ilyen 500 Ft körül szerintem max diákok vigyáznak nagyobbacska (ovis, kisiskolás) gyerekekre. Viszont az, hogy gyesen vagy, szerintem nem előny, mert meg fog fordulni az anyukák fejében, hogy a sajátoddal foglalkozol az övék helyett.
2010. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem helyfuggo marmint varos vagy falu es hogy mennyit kell ra vigyazni, hogy minden nap, vagy csak heti 1-2 alkalom. Nalunk 3000+ 500 kaja/ nap.
2010. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!