Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyiért vállaljam el?

Mennyiért vállaljam el?

Figyelt kérdés
van egy haverom akinek lesz most egy bírósági ügye,semmi komoly és az sem az ő hibája de felkért hogy tanuskodjak mellette természetesen megfizet érte.mennyiért normális elvállalni?én lennék az egyik legfontosabb tanuja
2010. ápr. 29. 10:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nem éljük már a szivességek idejét,sztem
2010. ápr. 29. 11:34
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Nem azt írtad, hogy a barátod, mert akkor furcsállanám, de így? Azt mondd neki, hogy majd viszonozza a szívességedet, ha neked lesz szükséged rá!
2010. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
értem én hogy mindenki tök emberséges meg nagylelkű,de nálam nincs olyan fogalom hogy szívesség,max családon belül. szóval ne gondoljon rólam senki rosszat de én MÁR nem teszek szivességet senkinek és más se tegyen nekem. az üzlet az üzlet.ez van.
2010. ápr. 29. 11:52
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, nekem jelenleg van egy munkaügyi vitám (már egy éve tart az ügy kb.), amiben 2 ismerősöm is valamennyire érdekelt, tanúskodnak ingyen, ha keresik őket. Ez nem szívesség tárgya, ha valaki ellen jogos a per, akkor ingyen is tanúskodni kell, hogy megkapja a büntetését és kevesebb bajkeverő legyen, nehogy te legyél a következő áldozata vagy neki vagy egy másik hasonlónak. Én nem kapok semmiféle pénzbeli kártérítést az én ügyemben, akkor se, ha a vádolt félnek fizetnie kell.
2010. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem vagyok érdekelt az ügyben...egyébként.semmilyen formában.nélkülem is ellennének ha nem én akkor más is tudna segíteni,de neki én kellek,márcsak a végzettségem miatt is. azt meg már megbeszéltük hogy semmi nincs ingyen,szivességet nem teszek,az idő meg nálam is pénz.nem érdekel más morális felfogása,csak egy összegre voltam kíváncsi,hogy ki mit mondana.köszönöm
2010. ápr. 29. 14:29
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
Pénzért nem lehet tanúskodni. Gyakorlatilag most megvesztegetett téged.
2010. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
ez nem megvesztegetés. egyszerűen nem segítek ingyen
2010. ápr. 29. 19:14
 18/25 A kérdező kommentje:
hagyjuk inkább. ugy látszik egy kivételével senki nem érti a kérdést.
2010. ápr. 29. 19:16
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha esetleg a vádlott (vagy a vizsgáló bizottság) megneszeli, hogy te a tanúskodásért pénzt kaptál (márpedig a falnak is füle van), akkor rád süthetik, hogy meg lettél vesztegetve, tökmindegy, hogy igaz-e vagy nem, de vagy egyből a vádlott nyeri az ügyet, vagy elhúzódik, és szerintem nincs annyi fölösleges szabadidőd, hogy emiatt folyamatosan tanúskodni járkálj, hogy még azt is bizonyítsák, hogy nem lettél megvesztegetve, és valóban igazat mondtál-e. Ha neked ingyen nem jó, akkor ne vállald, és kész.
2010. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az utazás költségét teljesen; és az ott eltöltött időd (ami kárba vész miatta), megszorozva a nagyjábóli órabéreddel, ha van neked olyan. Tehát ami időd és pénzed kiesik miatta. NEm tudjuk, dolgozol-e, ha igen, mennyit keresel, tehát mekkora áldozat oda pazarolni az idődet.
2010. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!