Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentést tegyük meg?

Feljelentést tegyük meg?

Figyelt kérdés

Folyamatosan zaklat a volt párom.Úgy beállítva mintha én zaklatnám őt pedig nem így van.Minden lehetőséget megragad,hogy piszkáljon.Ha letiltom attól még a neten irkál rólam szarságokat.Pár hete a barátnője is rám írt beállítva engem hibásnak.Gondolom tele beszélte a fejét mivel azt írta a csaj,hogy besokallt tőlem pedig nem is én zaklatom.Próbálom figyelmen kívül hagyni,de már lassan három éve,hogy mindig zaklat.Nem minden naposan,kicsi szüneteket hagyva a zaklatások között.Szakításunk óta nem volt még olyan év amikor ne idegesített volna fel.Csak neten irkál rólam hülyeségeket,ha véletlenül találkozunk akkor nem mond semmit elmegy mellettem.A szüleimnek eddig,nem mertem elmondani van nagyobb gondjuk is most,nem akarom őket terhelni.De már meguntam,szüleit ismerem,de szerintem a fiúknak hinnének és nem nekem ha beavatnám őket.Mamám tud róla,hogy zaklat azt tanácsolta,hogy ne foglalkozzak vele,majd megunja hát nem úgy néz,ki mint aki megakarja unni.

Bocsi,hogy ilyen hosszú regényt írtam.

Tegyük meg a feljelentést vagy várjam meg amíg békén hagy?


2016. ápr. 19. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
És mik a bizonyítékaid a zaklatásra?
2016. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha nem reagalsz ra, meg fogja unni egyszer. Hat had irkaljon a neten hulyesegeket, nem kell ra reagalni. Van blogja, vagy hol ir, es azt te miert olvasod? Illetve nem a mostani baratnojevel foglalkozik, hanem inkabb rolad irogat? Az esz megall :) Vagy hogy zaklat meg?
2016. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak üzenetek amiket megtudok mutatni.(:
2016. ápr. 19. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár üzenetre egyik rendőrség sem fog időt vesztegetni.
2016. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le őt is, meg a nőjét is, és cserélsz telefonszámot?
2016. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gnoomage ***** válasza:
Ezzel nem tudsz értelmes feljelentést csinálni... Facebook üzenetek miatt úgy elküldenek mindenhonnan ahogy vagy...
2016. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ėrtem nem magamtól találtam ki tanácsolták.😊Köszi a válaszokat!😊
2016. ápr. 20. 00:09
 8/9 anonim válasza:
Attol fuggoen mit ir jelentenem fel, Ha halalos fenyegetesekrol van szo, akkor biztosan feljelentenem... Szerintem mar interneten is lehet feljelentest tenni, de te tudod, hogy szukseges-e vagy sem. Miert nem tiltod le a faced-rol?
2016. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tölts le a telefonodra hivasblokkolot és add hozzá a számát. Facerol tiltsd le. Az hogy írogat az nagyjából semmi.
2016. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!