Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha tegyük fel egy gimmi...

Ha tegyük fel egy gimmi átlagos gimmi igazgatóhelyettese lennél felvettetnéd a gyereked a suliba?

Figyelt kérdés

Egyik volt osztálytársamat felvették abba a gimmibe amibe engem( 7 évvégén majdnem megbukott 4 tantárgyból) mert az anyuja az igazgatóhelyettes beszélgettem vele ma és kérdeztem szereted a sulit? mondta hogy nem mert mindenki utálja mert protekcios sz+rnak tartja de ha az anyja a közelbe van nyaliznak neki mert tanitja az osztályt...mondom iratkozz át erre azt mondta hogy fél anyujától meg csak miatta szenved itt..

Vannak még ilyen anyák akik nem tartják szem előtt hogy picifiacskájuk minden reggel gyomorgörcsel megy suliba?


2014. jan. 22. 20:54
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs a szóismétlésért és gimi* lenne mielőtt belekötne valaki..
2014. jan. 22. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezért nem szokták a gyerekeket rokon tanárok sulijába vinni, ha van más lehetőség is. (Pl.: Keresni annak a gyereknek valami olyan sulit amit lehet szeretne is és hasznos is). Legalábbis ha a szülője annak a gyereknek akkor nem.
2014. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem venném fel.

Nekem volt egy osztálytársam, akinek az anyja igazgató volt. Egyik évben egymás mellé kerültünk magyaron és dolgozatot írtunk. Ő semmit sem tudott, ezért leleste az egészet rólam. Én 4-est kaptam, ő pedig 5-öst. Amikor pedig reklamáltam a tanárnak, hogy nem értem, hogy miért lett neki jobb, amikor ugyanazt írtuk (nem mondtam el, hogy leleste a csaj rólam) nem szólt rá semmit, hanem áthúzta a jegyemet és ráírta az ötöst és a helyemre küldött.

2014. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintettek probáljak meg beszélni az anyujával? vagy haggyam annyiba a dolgot?
2014. jan. 22. 22:11
 6/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek megy a zöld kéz!:)
2014. jan. 22. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is az igazgatono lanya a sulinkba jar, de nem eri megkulonboztetes, jol tanul, peldamutato a viselkedese, kedves lany. Tobb tanarunk gyermeke is idejar, de senki nem hivja oket protekciosoknak, mert megerdemelten kerultek be.
2014. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valahol az iskola színvonalát is mutatja. Nekem is dolgozott a gimiben rokonom, ahol tanultam, tanított is egy évet, még sem kivételezett velem soha és ezt látták mások is, nem lettem elkönyvelve protekciósnak. Azért egy gimibe a felvételi nem olyan nagy cucc és elcsalni sem feltétlenül lehet a pontszámok miatt (ha csak nem volt felvételi), nem értem miért kell bántani szerencsétlen gyereket.

Arról megvan a véleményem, hogyha a gyerekre olyan sulit erőltetnek rá, amit ő nagyon nem akar, de ha szimplán csak azért nem tetszik neki, mert erős és tanulnia kéne (a protekciózáson felül), akkor nem igen zavarna a nyöszörgése engem anyaként sem.

2014. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt Miskolcon a Café du Boucher tulajainak a lánya oszitársam volt. A szülei ismerték a Földes akkori igazgatóját (2005-ben), és persze felvetették a szemük fényét. Egyáltalán nem volt olyan erős a bizije a csajnak, hogy oda önerőből bekerüljön.


Most Pestre jár egyetemre a csaj (műszaki kar), de küszködik, mint az állat, mert a fővárosig már nem ér el apuciék keze.

2014. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!