Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyik ismerősömre egy rendőr...

Egyik ismerősömre egy rendőr kihúzta a pisztolyt, ő meg kivette a kezéből és a tárat meg elhajintotta,?

Figyelt kérdés
Ő még azzal is megfenyegette a rendőrt hogy ez akár az àllásàba is kerülhet, mert leffegyverezték. Nem tudom mennyi ennek a valoasagtartalma mert szerintem ezèrt börtön járhat
2016. jan. 30. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát elég homályos a sztori... Miért nem tudsz értelmesen megfogalmazni egy kérdést?
2016. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Nem tudom mennyi ennek a valoasagtartalma "


Kb annyi, mint a Tom és Jerrynek.

2016. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok volt a brúszvilisz.
2016. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4-szer olvastam el és még mindig nem tiszta hogy mi van. Van egy olyan érzésem a nyelvtanórák kimaradtak az életedből.
2016. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rendőr előrántotta a pisztolyt az egyik ismerősére. Az ismerőse kirántotta a pisztolyt a kezéből,amit elhajított.
2016. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tomala ***** válasza:

Ebből a sztoriból maximum annyi igaz, hogy ismerősöd egyszer látott egy rendőrt.

Néhány dolog, amiből kiderül, hogy a történet full kamu:


1. A rendőrök szigorú feltételek esetén vehetik egyáltalán elő a lőfegyvert. Közúti igazoltatásnál például nem véletlenül nem szokták a sofőr fejéhez szorítani "jogosítványt, forgalmit!" felkiáltással. Szóval ha valakire fegyvert rántanak, az már szinte biztosan elkövetett valami olyat, amiért börtön jár.


2. Aki szemtelen a rendőrrel, az akár a nyílt utcán is kaphat egy pofont tőle, miközben a társa "félrenéz", de egy ilyen általad leírt mutatvány után nem csak, hogy lesittelnék az ismerősödet, de 72 órán át ütnék-vernék a rendőrségi fogdán.


3. Ez, amit leírtál

- hivatalos személy elleni erőszak (ehhez ugyanis nem kell megverni vagy megütni a rendőrt, elég kicsavarni a kezéből valamit)

- lőfegyverrel való visszaélés

a kettőhalmazati büntetési tétele: 2-10 év.

És akkor még nem számoltuk hozzá azt a bűncselekményt, ami miatt fegyvert ránthattak rá a rendőrök.

2016. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az ismerős poénkodni akart, hú de milyen ügyes, ez elég rossz vicc.

Komoly indokkal vehetik elő a fegyvert. Legyen az még akár a " testvérem is " is, az az ismerős.

Nem elképzelhetetlen hogy ez így megtörtényjen.

Ejnye bejnéyvel nem úszza meg az ismerős, aki ilyent csinál.

2016. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ebből a sztoriból maximum annyi igaz, hogy ismerősöd egyszer látott egy rendőrt. "


De azt is csak a tévében :)

2016. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ez így lett volna az ismerősöd bent csücsülne a rácsok mögött.
2016. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként ha a rendőr valakire "kihúzza a fegyverét" ott már baj van.

Kérdés, hogy miért kellet elővegye a fegyverét? Nem kis dolgokért veszik elő, már csak azért is csücsülne szerintem.

2016. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!