Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma is ugyan úgy büntet a...

Ma is ugyan úgy büntet a rendőr közterületen alkoholfogyasztásért?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A kultúrált! alkoholizálásért ilyenkor nem büntetnek.
2015. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért általában egész évben rendesek ilyen téren, azaz, ha nem kezdesz el ordibálni, dobálózni, akkor nem igen szoktak büntetni közterületen való ivásért. Legalábbis engem még sosem büntettek meg ezért, habár van elég sok féreg közöttük, azért szerintem igyál nyugodtan nem lesz gond.
2015. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem olyan nagy tömeg szokott lenni ilyenkor a közterületeken. szinte mindenkit megbüntethetnének ennyi erővel.

én is úgy gondolom, hogyha nem egy ökörködő 14-15 éves társaságról beszélünk, akkor a rendőr nem megy oda büntetgetni..de mondom ha rongálnak közben meg látszik,hogy még gyerekek, akkor valószínű odamegy.

2015. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mai nap is ugyan olyan mint a többi, ha elkezdesz állatkodni és rongálni akkor megbüntet.
2015. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A karácsonyi vásárban sem büntetnek forraltborozásért, vicces is lenne, ha igen.
2015. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert az "rendezvény".
2015. dec. 31. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Át kell tölteni a piát üdítős üvegbe, és nem lesz gond a sünökkel.
2015. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!