Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek megúszhatja?

Szerintetek megúszhatja?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg 1,5 év házasság után, hogy a férjemnek 2 felfüggesztése van ami még most is él. Ez idő alatt ismét csinált egy hülyeséget ami miatt hamarosan tárgyalása lesz. Az ügyvéd azt mondja,hogy van rá esély, hogy megúszhatja közmunkával. Szerintetek ez létezik vagy csak engem akarnak nyugtatni?(itt maradnék egy 8 hós babával) Kérlek írjatok!
2010. márc. 18. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mitcsinált és vannak e szemtanuk, de hallottam én is közmunkárol. de a felfüggesztés maradna mellette.
2010. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor a férjed bűnöző. Rendszeresen életvitelszerűen követ el bűncselekményeket és börtönben a helye!
2010. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Kedves" Utolsó!

Normális hangvételű véleményekre voltam kíváncsi, nem bunkó beszólásokra. Ezzel boldogítsd a családod és ne olyan emberekbe rúgj bele akik semmiről sem tehetnek!!

2010. márc. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!