Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » EZ a személy csak pénzbírságal...

EZ a személy csak pénzbírságal meguszhatja?

Figyelt kérdés
egy személynek folyamatban van a jogsija és már úgy is vezetett. Aztán jöttek a rendőrök és a bizonyos személy lerázta őket. Aztán jöttek a házhoz a rendőrök majd kihalgatás minden... És elméletileg nem tesznek a rendőrök feljelentést csak pénzbirságot mert gáznak tartják hogy nem elég hogy még gyengébb kocsi volt mint az ő Fordjuk de még a személynek nem volt jogsija. Szerintetek is a személy megussza pénzbírságal? A személy nagykorú.
2011. febr. 11. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallod, én egy kisvárosban lakom ahol én lakom 1991-ben 2 gazdag család gyerekei kaptam jogosítvány és versenyezgettek a városba a város főútján mentek v 90-100 km/h-val és a járdáról egy 5 éves kislány meglátta az anyját a másik oldalt, ahogy jött ki a boltból és odaakart szaladni, kiszaladt a kocsi elé és elütötte fékezés nélkül! a kislány v 20 métert repült és szörnyet halt, majd az illető ki se mert szállni a kocsiból a polgárok majdnem szétszedték az autót és Megúszta Pénzbírsággal! és most menő étterem tulajdonosa... akkor ez mi?
2011. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ezt nem ertem...nem volt baleset vagy semmi? Akkor valoszinu, hogy penzbirsagot fog kapni.


Nekem most volt egy sulyos autobalesetem es a masik fel, aki okozta penzbirsagot kapott. Egy masik eset pedig, hogy egy ismerosomet elutottek szinten jogositvany nelkul. Aki elutotte, a helyi kepviselo es vallalkozo fia volt es semmit sem kapott erte, meg penzbirsagot sem (o is jogositvany nelkul vezetett a baleset idejen).

2011. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!