Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A diákokat télleg intézetben\b...

A diákokat télleg intézetben\börtönbe lehet küldeni, pár guny szó miatt?

Figyelt kérdés

Ma történt: Én és barátom (Mindketten 16 évesek vagyunk), éveleje óta azzal vidítjuk fel szürke iskolai napjainkat , hogy a tanároknak guny nevet adunk. Pl: Kretén Tanáur, Ur, Rozmár, Krüger Asszony, Johnson, Lópofáju.


Namármost. Egyik tanárunk ezt megelégelte, és azt mondta, hogy ez türhetetlen, és ezért akár már fegyelmi eljárás indulathat, és börtön(?) majd áthelyezés másik iskolába. Hogy folyamatosan mondogatjuk ezt azt. Nos ha ezt az egészet téllleg jogi utra lehet terelni akkor kérdem én ien helyzetben mien paragrafusokba kapaszkodhatunk , mint diák a felnőtt ellen? (Már ha ez télleg ien komoly mert szerintem egy kacsa az egész, mert tudtommal szolás szabadság van, és véleményt nyílváníthatunk.)


Ráadásul iskolán kívül meg ugy érzem, hogy végképp nincs köze hozzá, hogy mi miként nevezzük őket.


Kérdem: Mennyire komoly ez az egész ügy? Vagy csak megfélemlítés az egész hogy abba hadjuk? Mindenesetre az volt az utolsó szó, hogy örüljetek, hogy megusztátok egy Igazgatói Megrovással. Plusz a szülőknek majd telefonálnak még e-napon.


....bár 8 óra elmult és azóta sem érkezett hívás a mai napon


2010. márc. 12. 20:44
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
jaigen és Rozmár is volt nálunk, a fizikatanár :D
2021. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!