Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A diákokat télleg intézetben\b...

A diákokat télleg intézetben\börtönbe lehet küldeni, pár guny szó miatt?

Figyelt kérdés

Ma történt: Én és barátom (Mindketten 16 évesek vagyunk), éveleje óta azzal vidítjuk fel szürke iskolai napjainkat , hogy a tanároknak guny nevet adunk. Pl: Kretén Tanáur, Ur, Rozmár, Krüger Asszony, Johnson, Lópofáju.


Namármost. Egyik tanárunk ezt megelégelte, és azt mondta, hogy ez türhetetlen, és ezért akár már fegyelmi eljárás indulathat, és börtön(?) majd áthelyezés másik iskolába. Hogy folyamatosan mondogatjuk ezt azt. Nos ha ezt az egészet téllleg jogi utra lehet terelni akkor kérdem én ien helyzetben mien paragrafusokba kapaszkodhatunk , mint diák a felnőtt ellen? (Már ha ez télleg ien komoly mert szerintem egy kacsa az egész, mert tudtommal szolás szabadság van, és véleményt nyílváníthatunk.)


Ráadásul iskolán kívül meg ugy érzem, hogy végképp nincs köze hozzá, hogy mi miként nevezzük őket.


Kérdem: Mennyire komoly ez az egész ügy? Vagy csak megfélemlítés az egész hogy abba hadjuk? Mindenesetre az volt az utolsó szó, hogy örüljetek, hogy megusztátok egy Igazgatói Megrovással. Plusz a szülőknek majd telefonálnak még e-napon.


....bár 8 óra elmult és azóta sem érkezett hívás a mai napon


2010. márc. 12. 20:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem te a "fegyelmi eljárás"-t érted félre. A fegyelmi eljárás az iskolán belüli, összeülnek tanárok stb. és megvitatják mi legyen veled, amolyan mini bíróság.

Adott esetben ki is rúghatnak.

2010. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

hehehe, jogi út?...

tudod gyermek, a mi időnkben az ilyen suttyókat behívták a szertárba és úgy vágták 2-szer pofán, hogy a fal adta a másikat...

Persze ma már visítva rohanna be apuci anyuci, hogy brühühühü, nyafi nyafi. Vagy esetleg megvernék a tanárt.

2010. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Igazán kemények vagytok mind a ketten, lévén, hogy szólásszabadság van. Meg szar helyesírás is. Kérded Te, milyen jogon ítélnek el. Kérdem én, hogy van ahhoz pofád, hogy a tanároknak beszólj? Legalább vicces lenne, de ezek ilyen szar, erőltetett nevek. Gondolom ez a családi háttérnek, és a rengeteg törődésnek köszönhető. Remélem kirúgnak, és megkeserítik az életed.


Kellemes estét. =D

2010. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Inkább pofon, mert legszivesebben visszaütnék! Jobb szeretem, a tisztességes harcot semmint azt ,hogy valaki visszaél a rendbeli helyzetével. És ne magatokbol induljatok ki, hogy rohannék apucihoz. Kard ki kard.
2010. márc. 12. 21:03
 5/31 anonim ***** válasza:

Itt sok hasznos dolgot tanulhatsz:

[link]

2010. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

biztos meg is szúrkálnád ha tehetnéd mi?

kis cigó

2010. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

gúny, úr, tűrhetetlen, tényleg, útra, ilyen, milyen, szólás, úgy, hagyjuk, elmúlt.



Szerintem kérd meg édesanyád, hogy pofozzon fel és tanítson meg írni, ha már Krűger kisasszony nem tudott. Ezzel kéne foglalkoznod nem hogy a tanáraid gúnyold. Ilyen gyerekem lenne úgy elverném mint a lovat.

2010. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Tipikus. "Ien gyerekem lenne, én.." na mit tennél? Jol összevernéd? És azzal mit érsz el? Több feszültséget, keltessz benne.
2010. márc. 12. 21:15
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Taknyos kölök létedre követelsz jogokat,amikor a tanáraid jogaival nem törődsz semmit? És a kötelességedet sem teljesíted,legalábbis helyesen írni még nem tanultál meg.

A szüleid helyében jól elvernélek,nem adnék zsebpénzt,ha sokat jár a szád,akkor elküldenélek dolgozni,hogy keresd meg a betevődet.

Gondolod,hogy a munkahelyeken is mindenki úgy ugrál majd,ahogyan te akarod ?

2010. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Akinek Isten nem adott észt,annak mi sem tudunk adni.
2010. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!