Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A diákokat télleg intézetben\b...

A diákokat télleg intézetben\börtönbe lehet küldeni, pár guny szó miatt?

Figyelt kérdés

Ma történt: Én és barátom (Mindketten 16 évesek vagyunk), éveleje óta azzal vidítjuk fel szürke iskolai napjainkat , hogy a tanároknak guny nevet adunk. Pl: Kretén Tanáur, Ur, Rozmár, Krüger Asszony, Johnson, Lópofáju.


Namármost. Egyik tanárunk ezt megelégelte, és azt mondta, hogy ez türhetetlen, és ezért akár már fegyelmi eljárás indulathat, és börtön(?) majd áthelyezés másik iskolába. Hogy folyamatosan mondogatjuk ezt azt. Nos ha ezt az egészet téllleg jogi utra lehet terelni akkor kérdem én ien helyzetben mien paragrafusokba kapaszkodhatunk , mint diák a felnőtt ellen? (Már ha ez télleg ien komoly mert szerintem egy kacsa az egész, mert tudtommal szolás szabadság van, és véleményt nyílváníthatunk.)


Ráadásul iskolán kívül meg ugy érzem, hogy végképp nincs köze hozzá, hogy mi miként nevezzük őket.


Kérdem: Mennyire komoly ez az egész ügy? Vagy csak megfélemlítés az egész hogy abba hadjuk? Mindenesetre az volt az utolsó szó, hogy örüljetek, hogy megusztátok egy Igazgatói Megrovással. Plusz a szülőknek majd telefonálnak még e-napon.


....bár 8 óra elmult és azóta sem érkezett hívás a mai napon


2010. márc. 12. 20:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert kívánok nektek a tanuláshoz és "azért" is mutassátok meg ,hogy tudtok jók lenni ..illetve én a helyetekben bocsánatot kérnék .

Akkor azt mondom ...tényleg tudtok valamit :)

Bizonyíts! :-)

2010. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 bumbi02 ***** válasza:
73%
most azt hiszed ezek után hogy te vagy a menő gyerek? a szegény meg nem értett, elnyomott, igazságtalanságban senyvedő diák? hát tévedsz.. hogyha van ahhoz "eszed" hogy pofázz a tanároknak legalább ne sirj utána h ha lesznek következményei... és hát igen elég szegényes beceneveket adtok...
2010. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Igenis meg kell becsüni egy tanárt, akinek két diplomája van. Neked egy se lesz ilyen helyesírással és a csodálatos hozzáállásoddal. Legalább valami humoros becenevet adtatok volna a tanároknak. Nagyon tudom sajnálni az ilyen embereket, akik csak azért járnak be a suliba, hogy hülyüljenek és nem tanulnak smemit, majd lesznek takarítók és eladók a boltokban, esetleg árufeltöltők, majd mininális pénzért gürcöltök. De te dolgod...csak, hogy tudd 15 éves lány vagyok és mégis iylen véleménnyel vagyok.
2010. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Doplomája? Örülj ha az általánost el tudja majd végezni..
2010. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján megállapítható, hogy jó úton haladsz a söpredékké váláshoz. Istenem, ez az ország annyi hülyét termel ki.
2010. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kerülhetsz börtönbe ha "holokausztot tagadsz"... egyelőre.
2010. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 bumbi02 ***** válasza:
72%
ne gyere má ide is emiatt sirni.. abszolut nem kérdéshez tartozik szia...
2010. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Először is! Szólás szabadság van, de a sértegetés nem tartozik ebbe a kategóriába. Ezért ha már nagykorú vagy simán fel is jelenthet, hisz a jó hírnevét veszélyezteted. Becsület sértés stb.

Börtönt nem kaphatsz érte, viszont az iskolából kivághatnak. A fegyelmi meg annyit jelent, hogy egyensúlyozol a kirúgás és a maradás közt.

Ha már volt gondod az iskolában a tanárokkal, akkor ezt sürgősen fejezd be! Ja és a magyar órákról se lógj meg!

+ Azért szülői értekezleten ezt nem szokták szó nélkül hagyni.

2013. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Ja és még valami az előző vagyok! Ne legyél ennyire öntörvényű!!!!! A szabályok nem a semmiért vannak! Üdv.
2013. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
bár ez már cca 11 éves kérdés, de azért beírok :D remélem megúsztátok a sittet :D mi is ezt csináltuk amúgy, csak mi A Férfinek meg Pumbának meg britneynek hívtuk őket szemtől szembe :') nagyon szerettek minket xD
2021. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!