Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A diákokat télleg intézetben\b...

A diákokat télleg intézetben\börtönbe lehet küldeni, pár guny szó miatt?

Figyelt kérdés

Ma történt: Én és barátom (Mindketten 16 évesek vagyunk), éveleje óta azzal vidítjuk fel szürke iskolai napjainkat , hogy a tanároknak guny nevet adunk. Pl: Kretén Tanáur, Ur, Rozmár, Krüger Asszony, Johnson, Lópofáju.


Namármost. Egyik tanárunk ezt megelégelte, és azt mondta, hogy ez türhetetlen, és ezért akár már fegyelmi eljárás indulathat, és börtön(?) majd áthelyezés másik iskolába. Hogy folyamatosan mondogatjuk ezt azt. Nos ha ezt az egészet téllleg jogi utra lehet terelni akkor kérdem én ien helyzetben mien paragrafusokba kapaszkodhatunk , mint diák a felnőtt ellen? (Már ha ez télleg ien komoly mert szerintem egy kacsa az egész, mert tudtommal szolás szabadság van, és véleményt nyílváníthatunk.)


Ráadásul iskolán kívül meg ugy érzem, hogy végképp nincs köze hozzá, hogy mi miként nevezzük őket.


Kérdem: Mennyire komoly ez az egész ügy? Vagy csak megfélemlítés az egész hogy abba hadjuk? Mindenesetre az volt az utolsó szó, hogy örüljetek, hogy megusztátok egy Igazgatói Megrovással. Plusz a szülőknek majd telefonálnak még e-napon.


....bár 8 óra elmult és azóta sem érkezett hívás a mai napon


2010. márc. 12. 20:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Adnék én neked olyan olyan feszültséget hogy megzavarodnál!
2010. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hallkan jegyzem meg tehát nem utasítalak, hogy tanulj tiszteletet másokkal szemben. Szerintem nem olyan nehéz azt a napi 6-8 órát végig ülni úgy, hogy akárkinek is be kellene szólni. :)
2010. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Hülye! Követel a faszom, de szerintem mert valaki tanár 2 diplomával, aztán hova szarjak. Abban a helyzetben nem tünt sokkal műveltebbnek tőlem. Mert egyszerűen gyerekes volt.


U.I: Zsebpénz....meg stb..xD Ennyire azért ne legyél szigoru majd a gyerekeddel mert előbb fog téged megutálni, mint te őt ;)


..

2010. márc. 12. 21:21
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki volt diák ... de van 1 határ.

Börtön nem jár (még) érte ,de az iskolából elküldhetnek egy másikba titeket.

Nem tudom ez megéri ?!

El kéne dönteni hogy melyik útra léptek (helyes vagy helytelen).

Azért kíváncsi lennék ,mit szólnak a szülők és milyen nevelést kaptatok?!

Honnan van ez a fene nagy bátorság,hogy fikázzátok a tanárokat nyíltan ? Ilyen nevelést kaptatok ?

2010. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Na végre! Köszönöm válaszod. Nem nem éri meg, elhiheted és nem is az acél. És sokáig ez inkább személyes dolog volt , hogy azért dobja fela napunkat a szürke hétköznapokra. És probáltuk nem közhírré tenni. Parasztság, tiszteletlenség? Tudom. De számos helyzetben volt már ez fordítva is.
2010. márc. 12. 21:28
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért még senki sem utálta meg a szüleit, tanárait mert rendre tanították. Ellenpéldának meg ittvagy te..
2010. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Amugy meg igen. Mindenki volt diák. De mamár más idők vannak. És ennél a "gunyolás" dolgonál vannak én szerintem sokkal súlyosabbak is (Sajnos).
2010. márc. 12. 21:36
 18/31 A kérdező kommentje:

Azért még senki sem utálta meg a szüleit, tanárait mert rendre tanították. Ellenpéldának meg ittvagy te.


Nem hiszem. Mert engem rendre tanítottak konzervatívan neveltek. Néha elengedem magam az iskolába mert így érzem jól magam ennek semmi köze nincs. És szerintem erőszaknélül is meglehet valamit beszélni egy diákkal, mert ha nem. No látod....ott vannak problémák.

2010. márc. 12. 21:38
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy csak hirtelen felindulásból kezdett el fenyegetőzni.

Neked sem esne jól ha minden tanár gúnynevet akasztana rád.

2010. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok elkezdenék írástudatlannak gúnyolni. LOL
2010. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!