Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kedves holokauszt-megkérdőjele...

Kedves holokauszt-megkérdőjelezési törvény ellenesek! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi lenne akkor, ha alapítanátok egy szervezetet, ami arra hivatott, hogy emlékmenetekkel és megemlékezésekkel annyira túlterheljétek a magyar lakosságot, hogy már az átlagembernek is elege legyen az egészből, és felfigyeljen arra, hogy miről beszéltek.


Ehhez fordított gondolkodás kellene, de szerintem sokkal több eredményt érnétek el, mint jelenleg.


2010. márc. 12. 12:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

igen?? már nem a zuhanyos-t mondják?


nah akkor egy újabb ok, hogy kételkedjek, pfff....

2010. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Amít kiírtál azzal az a baj,mint a holokauszttal.

Igazából nekem a töhócipőm tele van ,hogy még mindig idejönnek és a holokausztot felemlegetve zsarolnak mindenkit.

Én nem ellenzem,emlékezzen mindenki,arra,amire akar.Nem arra,amit rákényszerítenek.

2010. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

12.48:Tudod leszärom Ostewicet,meg a holokausztot.

Engem az érdekel,hogy a papa miért nem él meg a nyugdíjából,amiért egész fiatalsága alatt gürizett.

Egyébként is inkább a Balatonra járok.

A lelketlenségről meg annyit,hogy sirnyákolj a palesztin gyerekekért,akiket ezután fognak megölni,rajtuk még lehetne segíteni...

2010. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nahát ezaz, lehet, hogy ezé' sincs lóvé azokra, akik egész életükben güriztek, mert állandóan kártérítünk.
2010. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi értelme van ezt tagadni?

http://www.youtube.com/watch?v=ps64xxJq0mg

http://www.youtube.com/watch?v=zaCdKwFcHnw


Hogy lehet tagadni valamit, amit az elkövetői bevallottak, amiről képek, videók, és hiteles beszámolók vannak (német tanúk, amerikai, francia katonák...). Patton tábornok és Eisenhower németek tízezreit vitette teherautókkal a táborokba, hogy megmutassa nekik, mi történ körülöttük, amiről nem is tudtak, és hogy ne legyen lehetőség elhazudni a történelmet.


Miért kéne ezt tagadni? De tényleg!

2010. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyat aki azt mondta volna, hogy nem történt meg. Én úgy hallottam, hogy nem tagadják, hanem a számadatokat vitatják.
2010. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az a revizionista álláspont, a számokról szabad vitatkozni.

Itt a tagadásról van szó. Akik olyanokat mondanak, hogy "nem voltak gázkamrák". Na az a büntetendő.

2010. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
bele sem gondolsz, hogy miért mondjuk, hogy esetleg nem voltak?
2010. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!