Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kedves holokauszt-megkérdőjele...

Kedves holokauszt-megkérdőjelezési törvény ellenesek! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi lenne akkor, ha alapítanátok egy szervezetet, ami arra hivatott, hogy emlékmenetekkel és megemlékezésekkel annyira túlterheljétek a magyar lakosságot, hogy már az átlagembernek is elege legyen az egészből, és felfigyeljen arra, hogy miről beszéltek.


Ehhez fordított gondolkodás kellene, de szerintem sokkal több eredményt érnétek el, mint jelenleg.


2010. márc. 12. 12:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

KEdves: "Kedves holokausztpártolók! " hozzászóló.

te még midníg hülye vagy. aki esetleg nem gondolja, hogy minden 100%-osan úgy történt ahogy leírják, aki szerint igenis kellenének a tudományoz bizonyítékok aki szerint gyanús ha törvénnyel akarnak az emberek fejébe kényszeríteni valamit, akkor az már helyesli a népírtást vagy a nácikat?

nagyon szánalmas vagy ugye tudod? TE gondolkozol feketén-fehéren. Nem tudsz csak 1síkon gondolkozni.


szerinted van aki szerint a holokauszt 150%-ig úgy volt és minden faxa és jó ahogy van a törvény is, és van az aki szerint nem volt és pártolja és büdös náci.


jah és aki szerint diszkriminatív csak a zsidó holokausztot kiemelni, mivel azt teszik többnyire, az is büdös náci,tudom.


te nagyon egy tanulatlan és buta ember vagy !

2010. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%

12:55


Magasan kvalifikált és művelt ember vagyok, akinek tele a hócipője azzal, hogy gyilkosokkal lélekben összekacsintó nagyszájú alakok akarják kioktatni a társadalmat erkölcsből és emberségből.

2010. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Magasan kvalifikált és művelt ember vagyok, akinek tele a hócipője azzal, hogy gyilkosokkal lélekben összekacsintó nagyszájú alakok akarják kioktatni a társadalmat erkölcsből és emberségből."


az, hogy van 1-2 diplomád még nem jelenti,hogy okos is leszel vagy művelt.

2010. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"az, hogy van 1-2 diplomád még nem jelenti,hogy okos is leszel vagy művelt."


Ennek eldöntése pedig végképp nem a te tiszted, és nem ezen a fórumon. Maradjunk ennyiben :)

2010. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ritka egy alattomos gyökér vagy, kedves kérdező. :)
2010. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

""az, hogy van 1-2 diplomád még nem jelenti,hogy okos is leszel vagy művelt."


Ennek eldöntése pedig végképp nem a te tiszted, és nem ezen a fórumon. Maradjunk ennyiben :)

"

ennek ellenére a reagálni sem voltál képes, csak durcásan kijelenteni, hogy te kvalifikált vagy.


nos, valóban nem az én tisztem eldönteni, az élet eldönti ne aggódj;)

2010. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
12:48 Te csúcs vagy, ez nagyon jó volt. Egyébként én nem vagyok holotagadó, el is ítélem, mondjuk nekem van egy pici gyerekem, ilyenkor mindig arra gondolok, hogy milyen lenne, ha ŐT BÁNTANÁ VALAKI. De ebből a témából oan elegem van már nekem is. Abból meg főleg, hogy meddig kell még kárpótolni. Azok az emberek meghaltak. A rokonaiknak miért jár egy valag lóvé. Aki ott volt és túlélte az OK! Egy csomó embert a világon meggyilkoltak. Azoknak a hozzátartozói is kapnak pénzt? Nem! Még eltemetni is a családnak kell. Amikor beperelték a MÁV-ot, akkor elöntötte az agyamat a szar. Ezmár tényleg arra megy ki, hogy hasznot húzzak valaki halálából és még véletlenül se kelljen melózni. Aztán jönnek majd a dédunokák, az ükunokák azokat is kártalanítsuk. Hány 56-os családja kapott kártérítést, és ha igen mennyit? Lengyelországot is perelik, amiért oda épült a konc. tábor? Jól mondta egy krapek. Pereljen vissza a MÁV, amiért mindenki jegy nélkül utazott Auschwitzba. A különbözetet kérjük a Magyar Államkincstárnak utalni.
2010. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12:48: pedig nyugodtan elhiheted, de ha nem az is a te bajod, az ismerőseim úgyis látják rajtam, hogy mekkorát változtam...eddig is voltak, akik mondogatták nekem a zsidóellenes dolgokat, de általában nem érdekelt, meg csak röhögtem rajtuk, úgy voltam vele, h nekem semmi közöm a zsidókhoz és nekik se hozzám, miért is foglalkoznék velük? de épp itt van az, ami miatt megváltoztattam a véleményem... rámkényszerítik,h foglalkozzak velük, és nem értem, miért kell nekem egy olyan nép történelmi gondjaival foglalkozni, akiknek soha a büdös életben nem volt semmi közük hozzám és Magyaroroszághoz se... Izraelben megünneplik a mi 56-unkat? vagy a március 15-ünket? na majd akkor fog érdekelni engem is az ő holokausztjuk... és egy ilyen törvényt magyar ember cska akkor fogad el, ha köze van a zsidókhoz...ez ráébresztett arra, hogy az ismerőseimnek igaza van és hülye voltam, amiért eddig nem foglalkoztam velük...így lettem egy nap alatt antiszemita...csak és kizárólag ennek a törvénynek köszönhető, ha ezt nem hozták volna meg, sosem gondolkodom el ezen...
2010. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van (mármint az erőltetés), ugyanakkor az állandó hisztit sem értem az antiszemitizmusról. Mi is az a LAUDER? Aki nem tudná elmondom. Elit iskola csakis zsidó gyerekeknek. Tehát az én gyerekemet fel sem vennék, mert nem zsidó. De ha a helyi általános iskolába nem vennének fel zsidó gyerekeket, akkor szerinted mi lenne? Megjegyzem mikor kicsi voltam anyukám Budán dolgozott, így kénytelen volt magával vinni és ott keresni egy Óvodát nekem. Ez történetesen zsidó óvoda volt. Nem vettek fel, csak ez senkit nem zavar.
2010. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

13:00, úgy érted aki kiáll az olyan liberális eszmék mellett mint pl. a szólás szabadsága, az már összekacsint a gyilkosokkal?! Semmi értelme nem volt ennek a törvénynek most, 2010-ben. Ettől csak többen lesznek azok, akik megkérdőjelezik a mértékét, a módszereket, vagy egyáltalán az egészet. Nagyon sok embernek fura, hogy valamit, ami megtörtént, törvénnyel akarnak szabályozni. Nem lenne sokkal egyszerűbb bebizonyítani, hogy igenis hat millió volt és igenis gázkamrákban, és így hülyét csinálni a tagadókból, vagy a cáfolókból? Ha már állítólag ez a világ legjobban dokumentált történelmi eseménye? De igen sokkal egyszerűbb lenne, csak ahhoz kellenének bizonyítékok is.


Én pl. nagyon furcsállom, hogy fiatalabb koromban azt mondták, hogy zuhanyozni küldték a szerencsétleneket és a zuhanyrózsából víz helyett gáz jött(!), most meg valami egészen fondorlatos sci-fi-be illő megoldásban kell hinni (mivel kiderült, hogy a ciklon-b az granulátum, ami ugye nehezen keveredett volna át a zuhanyrózsán), miszerint a nácik felülről beszórták a kamrába a granulátumot, ahol az elkezdett párologni és végül a bent lévő emberek így lettek elgázosítva. Ezután még külön el is kellett őket égetni a krematóriumban. Hatékony módszer, valóban.


A másik amit nem tudok, hogy mi az állítás, pontosan mit nem szabad tagadni? Mert nagyon sok kutató állítja, hogy "csak" 4,5 millió, mások szerint "csak" 2-3 millió, sőt van akik szerint egyenesen 3-4 százezer. Most akkor minél inkább a kevesebbet tartom valószínűbbnek, annál nácibb vagyok, mondjuk ha a 4 millió a "szimpatikus", akkor csak kicsit vagyok antiszemita, ha a 2-3 millió, akkor már közepesen? Megjegyzem, nem vagyok antiszemita kicsit sem, sem náci, és ezzel az egész kérdéssel nem foglalkoztam addig, míg az MSZP be nem rángatta a közbeszédbe. Talán csak nem ez volt a célja? Dehogynem, szítani a feszültséget: úgy tűnik nincs elég antiszemita, miközben ők a fasiszta veszéllyel riogatnak, gondolták ez így nem jó. Kellene valamit tenni, hogy kicsit jobban szidják az emberek a zsidókat. Mit számít kitenni nekik a hazai zsidóságot egy kellemetlen helyzetnek, néhány rettegő plusz százalékért cserébe? Nekik semmit, mivel ők nemhogy antiszemiták, hanem antiemberek.

2010. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!