Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kedves holokauszt-megkérdőjele...

Kedves holokauszt-megkérdőjelezési törvény ellenesek! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi lenne akkor, ha alapítanátok egy szervezetet, ami arra hivatott, hogy emlékmenetekkel és megemlékezésekkel annyira túlterheljétek a magyar lakosságot, hogy már az átlagembernek is elege legyen az egészből, és felfigyeljen arra, hogy miről beszéltek.


Ehhez fordított gondolkodás kellene, de szerintem sokkal több eredményt érnétek el, mint jelenleg.


2010. márc. 12. 12:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal egyszerűbb, és okosabb dolog lenne, hogy ha a (szintén a holokauszttal megegyező dokumentáltságú) kommunista rémtetteket is bevennék mellé a törvénybe. Ennyi. Egyiket sem lehet tagadni, mert mindkettő megtörtént. Azaz, pontosítok: ha kultúrország lennénk, ott nem kellene ilyen törvény, és én nagyon szomorú vagyok, hogy az alapvető humánumot passzusokba kell foglalni.
2010. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ő...lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de nem értem, mit akarsz ebből kihozni...ha nem megterhelő, légyszíves magyarázd el :) arra gondolsz, hogy legyen egy holokauszt-csömör az országban? már így is az van... azokat pedig, akik erőltetik, nem fogja érdekelni, ha még inkább túlterheljük vele a társadalmat, mert az ő érdekükben áll, hogy ez follyon a csapból is...nem?
2010. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

ha a törvény a rasszizmusról és gyűlöletről gyűlöletbeszédről stb szólna, akkor lenne értelme.


jelenleg a holok. törvény azt tiltja, hogy bármi olyat mondjunk róla amit ők nem szeretnek, vagy kételkedjünk.


ezzel csak gyűlöletet szítanak. ahelyett, hogy bebizonyítanák tudományosan,hogy a kételyeink hamisak. nem teszik, ez pedig gyanús.


a törvény nem fogja javítani az antiszemitizmust vagy csökkenteni, hanem növeli. szerintem ez a cél. ezt akarják elérni, el is fogják.

2010. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
második vagyok: nálam elérték...engem egészed eddig nem érdekeltek a zsidók olyan szinten sem, h szidjam vagy gyűlöljem őket...de azon a napon, mikor kihirdették ezt a törvény, erősen antiszemita lettem és ezt nem is tagadom...legalább egy jelző mostmár igaz rám a sok közül, amiket eddig mondtak rám...
2010. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A lényeg abban áll, hogy kell egy szervezet, ami ugyan a háttérben olyan egyénekből áll, akik a törvény ellen vannak, ám ugyanakkor minden héten rendeznének - tegyük fel szombaton - egy emlékmenetet az áldozatokért, ami megbénítaná a fél főváros forgalmát.


Tényleg úgy kellene alakítani, hogy a csapból is ez follyon (ráadásul folyton, jól észrevehetően mindig növelnétek az áldozatok számát), miközben a lakosság tényleg rájönne, hogy van valami abban, hogy a holokauszt túlerőltetésével tényleg meg akarják bénítani, szolgalelkűvé akarják tenni a magyar lakosságot.

A magyarok egyára kell menetni a holokausztot, hogy már ne csak nektek, hanem nekik is elegük legyen belőle.

2010. márc. 12. 12:48
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Kedves holokausztpártolók! Mi lenne, ha inkább elmennétek Auschwitzba, olvasnátok a történelmi dokumentumokat, és esetleg magatokba szállnátok, micsoda lélektelen emberek vagytok. Titeket senki sem hív holokauszt megemlékezésekre, senki sem kötelez arra, hogy nézzétek a tv-ben, vagy olvassátok az újságban. Tudjátok, az a baj veletek, hogy nyomja a lelkiismereteteket a téma. El nem bírjátok viselni, hogy bárki úgy beszél a példaképeitekről, hogy közönséges gyilkosok. Pedig bármennyire is fáj, szeretett Führeretek és a "nemzetvezető" is csupán aljas bűnözők voltak, akik számára a halál enyhe büntetésnek számít.
2010. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Aha, ez olyan hihető, egy nap alatt antiszemita lettél, és azért, mert van egy törvény, ami egy népírtás lefitymálóit büntetné. Ez egy ilyen valóságszagú sztori.
2010. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Jobb lenne az párhuzam, ha pl. Franciaországban alapítanánk egy a trianoni békediktátumra emlékező szervezetet, építenénk magunknak egy templomot, felvonulnánk, megszállnánk a francia médiát, beperelnénk magát az épületet, mert készségesen nem omlott össze az aláírások alatt, plusz néha beszédeket tartanánk magyar, vagy angol nyelven a francia parlamentben, stb stb stb... Ugyanezt megcsinálhatnánk Török- és Oroszországban is, persze az odaillő, megfelelő történelmi sérelmeinkkel.


Biztosan szeretnének minket, de ha mégsem, akkor minden általunk megszállt kereskedelmi médiájukon azt sulykolnánk beléjük, hogy hungarofób antimagyar kollektív bűnös rasszista primitív tanulatlan intoleráns állatok, így a kellően sznob értelmiségiek és a vélt felvilágosultságukra hiú tömegek mellénk állnának és velünk együtt, boldogan gyűlölnék a saját népüket.

2010. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

ma 12:48


Na ugye! Megy ez! :)

2010. márc. 12. 12:51
 10/28 anonim ***** válasza:
Bocs, kicsit elszálltam, nem olvastam elég figyelmesen és félreértettem a kérdést:) Amúgy nem rossz ötlet, most, hogy már értem!:D
2010. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!