Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek szögesdrótot a kerítés...

Tehetek szögesdrótot a kerítésemre?

Figyelt kérdés
Olyat, mint ami a börtönökbe van. Ha valaki átakar mászni, és felakad benne, akkor most az szándékosságnak számít? Mert nem az én hibám, hogy megprobált betörni, és felakadt benne nem?
2010. márc. 11. 15:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mutatom még a pengéit:


[link]

2010. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Biztos ami biztos hagyjál egy rést a cigányoknak,mert ha nem tudnak bemenni lopni, akkor feljelenthet negatív diszkriminációért,mert elemi lopáshoz való jogukban sérted meg őket!
2010. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy riportműsör nemrég a rádióban , sittes betörőkkel.Azt magyarázták, h amikor dupla zár lakat. szögesdrót van pont az vonzza be őket mert aki ennyire fél annak van mit féltenie és oda érdemes is bemenniük.Részletesen magyarázták, 5 perc alatt milyen trükkökkel jutnak be bárhová , miután meggyőződtek róla , h nincsenek otthon a háziak.


Amúgy szerintem a kerítés a zár lakat stb nem azért van mert akkor oda nem lehet bemenni hanem azért mert akkor oda nem szabad bemenni.

Simán tehetsz bármit a vagyonod megvédelmezése érdekében . Az öreg büntetését (aki áramot vezetett bele és ráragadtak páran) épp ma csökkentették megrovásra, felfüggesztet helyett.

2011. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akár pengéset is.
2011. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Hát Te tudod, de egy családi ház kerítése 4 soros szögesdróttal elég érdekesen nézne ki!"


Téged miért zavar hogy néz ki? Nem is a szépsége miatt használják.

2011. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
A kutyákkal vigyázz meg ne mérgezzék a cigányok.
2011. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

Na kérem :D Ilyet nem szabad csinálni, mert még a végén megsérül aki a kerítésen akar közlekedni. A kutya nem jó, megmérgezik simán.

Zár lakat nem ér semmit. Annyit tehetsz, hogy megvárod míg betörnek hozzád, ellopnak valamit, és tehetsz feljelentést. Nagyjából ennyi.

Jah, fontos még hogy ha tettenéred, akkor működjél vele együtt, mert ha mondjuk megakadályozod a lopásban, akkor ezzel őtet korlátozod személyi szabadságában, vagy önbíráskodsz, az meg csúnya dolog.

Ismerősöm ezzel járt pórul. Ellopták a motorját, ő meg két nap múlva meglátta a gépet az utcán, és nagyon megörült neki.Megvárta ki megy oda a motorhoz, majd az illetőt lekísérte az őrse, hogy hallelujah, elfogtam, itt van!, meglett a motorom, és a bűnöző is.Csakhogy így ő is sáros lett, mert egyrészt önbíráskodott (meg tudom érteni ), másrészt meg ezt a szerencsétlen bűnőzőt akarata ellenére bevitte a rendőrségre, tehát személyiségi jogai sérültek.


Egyszer meg az egyik osztálytársnőmet megtámadta egy férfi, meg akarta erőszakolni, csak el tudott a csaj futni. Bement a rendőrségre, és elmesélte mi történt vele. Na, ott aztán kiokosították, hogy ez azért nem így működik, mert pl ha őtet valaki ráncigálja, és az illető roma származású, akkor nehogymár olyanokat mondjon neki, hogy "hagyjál te büdös cigány", mert az a támadót kéremszépen érzékenyen érinti !! Az osztálytársnőm miután magához tért a döbbenettől megjegyezte, hogy hát kérem őtet is érzékenyen érintette mikor a ruháját akarta letépni róla a támadója...

Verekedni nem szabad, beszólni nem szabad, mosolyogsz, és együtműködsz. Ha túléled, esetleg kis csokor virággal kedveskedhetsz neki, talán az nem érinti érzékenyen a kis lelkét. :D

2011. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
és ez bizony így is marad, ahogy az utolsó mondta, amíg fel nem akasztjuk az utolsó maffiózó tetves politikust is!!
2011. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Vigyázz, hogy nehogy úgy járj, mint az idős bácsi a TV-ben, aki áramot vezetett a kerítésébe. Hiába, hogy a terményét akarta megvédeni, és ki volt írva, hogy megráz, a betörő cigányt mégis agyonütötte, és nagyon meghurcolták szegény öreget, holott a tulajdonát védte...
2011. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény bácsit Isten óvja,rendes kormány esetén még jutalmat is kellett volna kapjon,mert leszerelt egy veszélyes bűnözőt!

Ne adj' Isten,hozzám betörnének,én nem érdekel mit mond a jog,ki nem engedném!Majd a sünök elviszik!Én meg megyek az Emberi Jogok Bíróságára!

És szegény bácsinak kívánok sok szerencsét,a bírójának IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁST,és hosszú,bolgod életet!

Lessz itt még szebb Világ,én hallom az idők szavát...

2011. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!