Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni egy kukkolóval...

Mit lehet tenni egy kukkolóval szemben?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, a szemközti házból naponta kukkol egy férfi.
2010. márc. 3. 08:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%
Kukkold te is őt! De amúgy meg húzd be a függönyt, és akkor úgysem lát be. Sztem ne foglalkozz vele, sok ilyen van a világon, sajnos.
2010. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Mutasd meg neki a narancsbőrös fenekedet.Ha ez sem riasztja el, akkor hadd kukkoljon az a perverz állat!:D
2010. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne húzd be a függönyt légyszi.


A férfi szemből.

2010. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha látod, hogy kukkol, akkor kiállsz az ablakba és te is őt nézed, egy feltűnő nagy távcsővel, vagy fényképezőgéppel. Vissza fog riadni szerintem.
2010. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy visszakukkolok távcsővel. Van redőny is, de szellőztetni nem árt... szóval nem lehet állandóan lehúzva a szobámban. Anyámat meg hugomat is kukkolja, néha távcsővel. Van valami felesége meg gyereke is, tudom a nevét, lakását. Attól lehet tartani, hogy tovább fajul a dolog az ő részéről? esetleg kifigyeli mikor érek haza, konkrét zaklatás, stb... nagyon kellemetlen a dolog, és jogilag nem igazán lehet megfogni..
2010. márc. 3. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

A felesége és a gyermeke jó fegyver lehet. Én beállítanék a feleséghez, és megkérném, legyen szíves szóljon rá a férjére, mivel mindig kukkol. :)))

Ezzel jó nagy kalibát tudsz a pasinál okozni...

A visszakukkolás sem rossz, de vigyázz, ha valami őrültel van dolgod, nehogy kihúzd nála a gyufát, és ne is tedd alá a lovat, hogy elbízza magát /pl. ne gondolja azt, "de jó, neki is bejövök..." :D/

Sok sikert, drukkolok!

2010. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha a barátom visszakukkolja távcsővel:) Az akkor elég egyértelmű lenne:)
2010. márc. 3. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha az én csajomat kukkolnák, akkor nem kérdeznék, hanem cselekednék az tuti.
2010. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen ő is meg akarja verni, csahogy attól rosszabb lenne, hiszen ha feljelent börtönbe is kerülhet, az meg nem éri meg... Vagy rosszul tudom?:S
2010. márc. 3. 10:23
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
a 9.16-os mekkora!!! :)
2010. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!