Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szemetet látok az utcán,...

Ha szemetet látok az utcán, nem vehetem fel, mert a törvény szigorával találom szemben magam?

Figyelt kérdés

Ha a buszon egy nénit kizsebelni látok, akkor nem szólhatok?

Ha borul egy daru, nem ránthatom félre az alatt sétáló anyukát a gyerekével, mert a törvény szigorával találom szemben magam?

stb, stb...


2011. ápr. 26. 12:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de miért ne tehetnéd ezeket? Mi ebben a törvényellenes?
2011. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
?
2011. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
én se értem.
2011. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Napi ATV/N1/168 óra?
2011. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha egy miniatörizált kukában találod a szemetet,akkor igen,megüntethetnek! Amúgy most vittek be az örsre lázadó fiatalokat,bejelentett kukázásért!!
2011. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Milyen médiumon szocializálódsz te?
2011. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Na akkor válaszoljátok meg nekem, miért is állították elő azt az idős bácsit,a ki védeni igyekezett terményét a jogtalanul behatoló kóstolgatók ellen, avagy miért azokat állítja elő a hatóság, akik megvédeni igyekszenek a gyenge, tehetetlen, magyarokat a megint csak a hatalom tehetetlensége okán a cigányok bezzeg ehhez képest már még rendőröket is támadnak?! Miért is??????????!

Miért is van Budaházy még mindig börtönben a mondjuk az országot milliárdokkal eladósító Gyurcsány helyett???! Érthető hát a gondolatmenet?

2011. ápr. 26. 14:11
 8/22 A kérdező kommentje:

Akik magyarokat igyekszenek védeni jogtalanul támadókkal szemben, miközben a hatalom tehetetlenkedikha cigány a támadó magyar sérelmére, akkor a magyart védő , "hatalomgyakorlót játszó"-t elitélik, eközbena cigány újabb és újabb támadásokat követ el magyarok sérelmére! Hol éltek ti, milyen környezetben, hogy ezt nem látjátok, nem halljátok, nem jut el híre hozzátok, vagy csak a hatalom szavát halljátok? a magyar károsultak szava nem hallik számotokra? Avagy miféle nemzetiségiek vagytok ti, hogy ez nektek nem fáj, hogy magyarokat támadnak cigányok!????? Akinek nem inge, ne vegyse magára!

De én kész átverésnek érzékelem azt amit a fidesz, az lmp meg a mszp művel ebben az orzságban a magyarok kárára, lásd az ország eladósítását is többek közt, a liszaboni szerződés olvasatlan aláírását, a románok feltétel nélküli beengedését az eu-ba, , a magyar föld eladhatóságát idegen érdekeknek megfelelően! stb! Milyen nemzetiségűek vagytok ti,m hogy mindez nektek nem fáj? Vagy mégis fáj? Ha fájna, akkor azt nyilván előbb észre kellett volna venni egyáltalán, és utána jön a fájdalom is, ...

2011. ápr. 26. 14:19
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Na haragudj, de te skizofrén vagy? Nézz utána a dolgoknak és választ kapsz a hülye kérdéseidre.
2011. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha én "magyaridegen" vagyok, akkor te mi vagy? Még magyarul sem tudsz írni. Erre büszke vagy?
2011. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!