Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szemetet látok az utcán,...

Ha szemetet látok az utcán, nem vehetem fel, mert a törvény szigorával találom szemben magam?

Figyelt kérdés

Ha a buszon egy nénit kizsebelni látok, akkor nem szólhatok?

Ha borul egy daru, nem ránthatom félre az alatt sétáló anyukát a gyerekével, mert a törvény szigorával találom szemben magam?

stb, stb...


2011. ápr. 26. 12:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Na akkor válaszoljátok meg nekem, "-Esküszöm már rögtön itt elkeztem szakadni a röhögéstől! Aztán jött a magyarkodás,a hasamat fogtam!

THENKSZ Ö LOT!

2011. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Hehehe, hát kösz, hogy te megengeded, hogy a rendrakásban, rendfentartásban közreműködjek, "

-"Hehe"...már látom ,ahogy a gép előtt zavarodottan felröhögcsél egy pattanásos ideggyenge csávó...Ha a korodat vagy a nemedet illetőleg tévedtem az rád nézve szégyen!


Csak kapásból egy szó : „rendfentartásban” az rendfenntartásban te pöts!

2011. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!