Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetünk ilyen helyzetben?...

Mit tehetünk ilyen helyzetben? Milyen jogi lépéseket tehetünk?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk a férjemmel és a kisfiammal egy Angyalföldi lakás második emeletén.A ház régi építésű de jó állapotban van,legalábbis eddig ez volt a véleményünk.Azonban pár napja szén-monoxid mérgezést kaptunk.Mentő,Rendőrség,Tűzoltóság minden ami kell jött.Szerencsére észrevettük így mi hívtuk a mentőt.Később szakértők jöttek és életveszélyessé nyilvánították a rendszert vagy a kéményt már nem is tudom.A Főkefe emberei rendszeresen jönnek és ellenőrzik a kéményt és mindent ami kell,adnak róla papírt is,ámde ez a papír most hiányzik valószínű a tulajnak nincs is.Ezt nevezik hanyagságnak emberi mulasztásnak.Nem?(legalábbis így tudom)Már az eset előtt is voltak rosszullétek nálunk de mindig másnak tulajdonítottuk.Hozzá kell tennem,hogy nagyon sokat szellőztetünk.Mióta itt lakunk jobban hullik a hajam és a tejem is elment.De tényleg és nem tudom,hogy mitől és nem csak beképzelem.A tulajjal próbáltunk beszélni és békés útra terelni ezt a problémát,konkrétan anyagi kártérítésre gondoltunk.Persze nem ment bele.Nem akartunk elköltözni de muszáj ide fajult a vitánk.Persze csak akkor maradtunk volna ha a hiányosságokat pótolja.Szóval ilyen helyzetben mit tehetünk?
2010. márc. 2. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Egy füstjelző.
2010. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!