Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma balhé volt gyakorlaton. Reggel az oktató így fogadott engem és az osztálytársamat: -Mit nézel, kinyomom a szemedet! Az osztálytársam erre elmosolyodott, neki így felelt: -Mit röhögsz, mindjárt beletaposok a szádba! Ráhagytuk, arrébb mentünk. Aztán dolgozunk, odajön egy tanuló a másik osztályból, elkezd kötekedni, visszaszólogattam neki, erre elkezdett fojtogatni. Ellöktem magamtól és hazajöttem, nekem nem kell a balhé, apámmal visszamentünk, de nem értem el vele semmit, mert mindenki tagadott mindent. Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Nekem talán lenne egy tanúm, az osztálytársam, de nem biztos, hogy tanúskodna. Azt azért hozzá kell tenni, hogy az oktatónk elég gyakran italozik (nem látványosan, de megérezni rajta). És még annyi, hogy én sem vagyok tökéletes, mert lustácska vagyok, de amit rám bíznak, azt mindig megcsinálom.
2011. máj. 12. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
AK 47.Hatásos.
2011. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
XD az a helyzet h ki kell állnod magdért
2011. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!