Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mivel kellene büntetni a...

Mivel kellene büntetni a korrupciót? én a kinai módszert tartom jónak és ez a tarkón lövés nyílvánosan.

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:10
1 2 3 4
 21/36 sulfur ***** válasza:
Ládába velük! (Ez úgy néz ki, hogy kb 70 cm magas ládába kell guggoltatni a pácienst. A láda tetején lyuk van a nyaknak. Aztán csak etetni, etetni.Meg itatni. Kb 3 hétig. Semmi egyéb!)
2010. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Mért nem négyelitek fel és tűzitek a várfokára? :)
2010. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ezzel az a gond, hogy általában azok gyilkolnák le a kis korrupcióban részt vevő egyéneket, akik a nagy korrupciókat elkövetik. Hogy miért? Mert addig is elterelődik róluk a figyelem.
2010. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Vagyonelkobzással és a pozíció elvesztésével.
2010. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Kézlevágás rokkantnyugdíj és minden támogatás nélkül: Haljon éhen? Az is halálbüntetés lenne lényegében!
2010. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
irány a kőbánya.fejtsék a követ éhbérér életfogytiglan.legalább megtudják mi az a munka,gyakorlatba,nem elméletbe.habár még elméletbe se tudják azt a kutya füttyit
2010. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:

Véleményem szerint ha politikus az illető és kárt okozott az államnak vagy bármely állami szervnek..Akkor hazaárulónak

tartanám és a legsúlyosabb börtön büntetésre ítélném...

(Aki nem tud megélni min 400-500 ezerből az ne alkosson 72 ezres minimálbért )

2010. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
egyet értek veled !
2010. márc. 7. 19:19
 29/36 anonim válasza:
Aki korrupcióval kárt okozott az országnak, azt meg kell büntetni. Sajnos, ha börtönbe küldjük őket az megint pénzbe kerül, ezért javaslom a kőbányát, szénbányát. Mint a Csontbrigádban: ha kitermelik a megfelelő mennyiségű követ szenet stb. akkor kapnak enni. ha kevesebbet, akkor kevesebbet.
2010. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Tarkólövés esetén tele lenne sok utca hullákkal! (Nem mintha én a holttestek közt lennék, sőt, épp ezért rúgott ki az ( É-Alföld ...)polgármester a munkahelyemről, mert én nem mertem ilyesmit csinálni.Azt mondta nekem: "egy papír mindent elbír!") Úgyhogy lőjünk csak, segítenék!!!
2010. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!